banner143

banner170

banner171

banner31

NG Kütahya Seramik, 5. Kez “Türkiye’nin En İtibarlı Seramik Markası” Oldu

NG Kütahya Seramik, tasarım ve üretimdeki üstün gücü ve üst düzey hizmet anlayışıyla sektörün en itibarlı markası konumunu pekiştirdi.

Güncel 29.05.2024, 10:45 Melike Kaya Bayram
221
NG Kütahya Seramik, 5. Kez “Türkiye’nin En İtibarlı Seramik Markası” Oldu

Doğadan ilham alan yeni nesil tasarımları, inovatif ebatlı ürünleri ve teknolojideki üstün gücüyle seramik sektörünün gelişimine yön veren NG Kütahya Seramik, bu iddiasını kamuoyunu temsilen aldığı ödüllerle dedestekliyor.

5. Kez “Türkiye’nin En İtibarlı Seramik Markası” Ödülü

İtibar Akademisi tarafından bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’nın ödül töreni İstanbul Kent Üniversitesi Kağıthane Kampüsü’nde gerçekleşti. Türkiye İstatistik Kurumu’nun “Türkiye Örneklemi” olarak kabul ettiği 26 bölge ve 72 ilde, 15 Aralık 2023 – 15 Ocak 2024 tarihleri arasında yaklaşık 15 bin kişi ile gerçekleştirilen araştırmada; ana ve alt sektörleri ile toplam 40 farklı sektördeki markaların itibar derecelendirmesi yapıldı. Araştırma sonuçlara göre seramik sektöründe Türkiye’nin En İtibarlı Markası 5. kez NG Kütahya Seramik oldu.

İstanbul Kent Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen ödül töreninde NG Kütahya Seramik adına ödülü Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülden Güral aldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@