banner143

banner27

banner152

banner31

banner153

Özbekistanlı Firma İş Süreçlerini UyumErp İle Yönetecek

Uyumsoft, Özbekistan’ın inşaat, beton, parke taşı üretimi, telekomünikasyon gibi sektörlerde faaliyet gösteren Durable Şirketler Grubu ile iş birliği yaptı.

Güncel 07.10.2022, 09:15 Melike Kaya Bayram
169
Özbekistanlı Firma İş Süreçlerini UyumErp İle Yönetecek

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketi Uyumsoft, Özbekistan’ın inşaat, asfalt, beton, parke taşı üretimi, telekomünikasyon gibi farklı sektörlerinde faaliyet gösteren Durable Şirketler Grubu ile iş birliği anlaşması imzaladı. Özbekistanlı DurableŞirketler Grubu, ilk faz olarak beton ve parke tarafında iş süreçlerinin tamamını UyumERP ile yönetme kararı aldı.

İki kurum arasında atılan imzaların ardından projenin ilk aşamasında, şirketler grubunun parke taşı üretimi yapan Durable Parke ve Durable Beton firmasında, bu yıl içerisinde UyumERP projesinin canlıya alınması planlanıyor. Devamında, erp projesiningrubun diğer şirketlerinde devreye alınarak, tüm grup şirketlerinin uçtan uca UyumErp ile yönetilmesi hedefleniyor. Uyumsoft ve Durable şirketlerinin proje yönetim ekipleri, projenin hayata geçmesi noktasında başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

UyumErp, dünyayla rekabet edecek bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir

Uyumsoft’un kuruluşunda itibaren kurumsal kaynak planlama ERP yazılımı geliştiren bir teknoloji şirketi olduğunu ve global pazarlardaki başarısını aralıksız sürdürdüğünü ifade eden Uyumsoft ERP Satış Direktörü Ebru Tanburacı, şunları söyledi:

“UyumErp ürün ailemiz ile dünyayla rekabet edecek bilgi birikimi ve tecrübeye sahibiz. 26 yıldır aralıksız yazılım geliştiren, güçlü destek ekibi bulunan, uyumlu, donanımlı, çevik ve hızlı bir şirketiz. Ülkemizde ve yurtdışında hayata geçirdiğimiz başarılı erp projeleri, yerli ve global firmalar tarafından yakından takip ediliyor. Bu kapsamda, Özbekistan’ın sayılı şirketler grubu erp yolculuğunda, Uyumsoft ile yola devam kararı aldı. İş birliğinin iki kuruma hayırlı olmasını diliyoruz. Projenin ilk aşamasında,Durable Parke ve Durable Beton firmasında, siparişten üretime, tedarik zincirinden satış pazarlama kadar tüm süreçlerinin UyumErp sistemine aktarılarak uçtan uca etkin bir şekilde yönetilebilmesi ve projenin bu yılın içinde canlıya alınması için çalışmalara hız verdik.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner155
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner156

Gelişmelerden Haberdar Olun

@