banner143

banner27

banner152

banner31

banner153

Philips, 2023 Eczacılık Buluşması’nda eczaneler ve eczacıların önemine dikkat çekti

Philips, Kişisel Sağlık alanında sunduğu ürünlerle 2023 Eczacılık Buluşması’nda eczacılarla bir araya geldi.

Güncel 09.05.2023, 13:45 Melike Kaya Bayram
6
Philips, 2023 Eczacılık Buluşması’nda eczaneler ve eczacıların önemine dikkat çekti

Sunduğu ürün ve çözümlerle insanların hayatlarını iyileştirmeyi hedefleyen Philips, etkinlikte 38 yılı aşkın bir süredir ebeveynlerin ve bebeklerinin, doğumdan itibaren tüm deneyimlerinde yanlarında yer alan Philips Avent markasının yanı sıra insanların ağız ve diş sağlığı için doğru bakımı yapmasını destekleyen, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş çözümler sunan Sonicare ürünleriyle yer aldı.

Eczaneler ve Eczacılar en önemli paydaşlarımız arasında yer alıyor

Yaptığı açılış konuşmasında sağlıklı bir gelecek nesil ve sağlıklı bir yaşam için eczaneler ve eczacıların en önemli iş birliği kanalı olduğunun altını çizen Philips Kişisel Sağlık Türkiye Ülke Müdürü Sibel Yıldız, “2021 yılında gerçekleştirdiğimiz Philips Türkiye Sağlık Trendleri araştırmamıza göreacil müdahale gerektirmeyen bir rahatsızlık durumunda öncelikli olarak eczacılara danışanlarınoranı yüzde 22. Bu da toplum tarafından eczacılara duyulan güvenin önemli bir göstergesi. Eczacılarımıza, sağlık alanında önde gelen fikir liderleri olarak çok değer veriyor, mevcut iş birliğimizi daha da geliştirmek istiyoruz” dedi.

Philips Kişisel Sağlık ürünleri hayatı iyileştiriyor

Philips Avent portföyünde yer alan göğüs pompası, buharlı pişirici, blender, sterilizatör, bebek telsizi, biberon ısıtıcı, biberon, emzik çeşitleri ve emzirme destek gibi ürünler annelerin ve bebeklerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak; bebeklerin hayata sağlıklı bir başlangıç yapmaları, ebeveynlerin ise bu yolculukta işlerini kolaylaştırmak amacıyla geliştiriliyor.

Kişisel Sağlık ürünleri alanında bir diğer önemli kategori ise ağız ve diş sağlığı. Sağlıklı bir hayat, sağlıklı dişler ve ağızla başlıyor. Sonicare ürünleri kişilerin ağız ve diş sağlığı için doğru bakımı yapmasını destekliyor; yenilikçi ve kişiselleştirilmiş çözümler sunuyor. Uygulanan alanlarda plağı %99'a kadar temizleyen* Philips Diş Arası Temizleyici, ağız ve diş sağlığının korunması için diş aralarında zahmetsizce, derinlemesine temizlik sunuyor. Sonic teknolojisiyle, dakikada 62.000 fırça hareketi ile manuel fırçaların 1 ayda yaptığı işi, 2 dakikada yaparak, dişlerde üstün bir temizlik sunan Philips Sonicare Protective Clean elektrikli diş fırçası ise, diş eti çizgisi de dahil olmak üzere ulaşılması zor alanlara nazikçe ulaşırken, diş plağını da etkili bir şekilde ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.

Philips Kişisel Sağlık Türkiye Ülke Müdürü Sibel Yıldız, “Anne karnından başlayarak, bireylerin yaşamları boyunca daha ‘sağlıklı’ ve ‘kaliteli’ bir hayat sürdürebilmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2023 Eczacılık Buluşması’nda anne-bebek ürünlerinde yenilikçi çözümler sunan Avent, ağız ve diş sağlığı bakımında uzmanlaşan Sonicare ürünlerimiz ile yer almaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Philips, Kişisel Sağlık çözümleri konusunda farkındalığı artırmak için“Mucizeni Keşfet” VR deneyim alanı ile 2023 Eczacılık Buluşması’nda katılımcılara eşsiz bir deneyim sundu. Katılımcılar bu alanda kişiselleştirilmiş sanal gerçeklik uygulamasıyla vücutlarını tanıyarak, ağız ve diş sağlığının önemini, beyin ve sinir sisteminin yapısını, kalbi, vücut sistemindeki hücreleri ve DNA yapısını simülasyon içerisinde deneyimledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@