banner174

banner72

banner171

banner157

Puratos Türkiye' de Üst Düzey Atama

Bir asrı aşan tecrübesiyle artizan, yiyecek ve perakende sektörüne yenilikçi ürünler sunan Puratos Türkiye’de önemli bir atama gerçekleşti.

Güncel 09.07.2024, 15:00 09.07.2024, 13:49 Melike Kaya Bayram
315
Puratos Türkiye' de Üst Düzey Atama

100 yılı aşkın bir süredir dünya çapında pastacılık, ekmekçilik ve çikolata sektörlerine kaliteli ürünler ve çözümler sunan Puratos’un Türkiye’deki pazarlama faaliyetlerine liderlik etmek üzere şirketin yeni Pazarlama Başkan Yardımcılığı görevine Eyüp Türkoğlu getirildi. Ürün yönetimi, stratejik pazarlama ve pazar analizi konularında 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Eyüp Türkoğlu, 1 Haziran 2024 itibarıyla görevine başladı.

Mersin Üniversitesi Kimya Bölümü'nden mezun olan Eyüp Türkoğlu, İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi ve Kanada’da Seneca College’da Pazarlama Yönetimi alanlarında yüksek lisans yaptı. Profesyonel kariyerinde, başta ilaç ve FMCG sektörlerinde satış ve pazarlama alanında birçok farklı pozisyonda görev aldı. Pazarların ihtiyaçlarına göre yeni marka stratejilerinin oluşturulması ve sorumlu olduğu markaları büyütmek için pek çok pazarlama aktivitesi gerçekleştirdi.

2019 yılında Puratos Türkiye’ye Çikolata ve Ekmekçilik Ürün Müdürü olarak katılan Türkoğlu, yeni görevinde Puratos Türkiye'nin pazarlama stratejilerinin geliştirilmesine ve uygulanmasına liderlik edecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@