banner143

banner170

banner171

banner26

Supel Concept Mobilyada İtalyan Estetiğini Türkiye İle Buluşturuyor

Kişiye Özel Tasarımlarıyla Öne Çıkan Supel Concept İlk Showroomunu Skyland HOM’da Açtı…

Güncel 05.07.2023, 16:45 31.07.2023, 13:49 Melike Kaya Bayram
34
Supel Concept Mobilyada İtalyan Estetiğini Türkiye İle Buluşturuyor

Özgün ve kişiye özel dekoratif tasarım anlayışını yurt içinde ve yurt dışındaki projelerine yansıtan Supel Concept, ilk showroomunu en seçkin mobilya ve dekorasyon markalarının yer aldığı Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde açtı. İç ve dış mekan mobilya koleksiyonları ile aksesuar, aydınlatma, perde gibi tamamlayıcı tüm dekorasyon ürünleri Supel Concept’in Skyland HOM’da hizmete sunulan 800 metrekarelik showroomunda beğenilere sunuluyor.

Zarafetin ön planda olduğu, klasik zevkler ile modern çekiciliği birleştiren eşsiz bir stile sahip İtalyan Meroni Colzani, Misura Emme, Riva 1920 ve Frigerio Salotti markalarının yanı sıra yine İtalya’dan Elica, Rebirth ve Nuoveforme aksesuar firmalarının Türkiye distribütörü olan Supel Concept, Türkiye pazarında mobilya perakendeciliğinin yanında kurumsal projelerde de iddiasını ortaya koymaya hazırlanıyor.

Kişisel farklı yaklaşım ve beklentileri, mobilyadaki İtalyan estetiği ve tecrübesiyle bütünleştiren Supel Concept, profesyonel ekibiyle Türkiye’de olduğu kadar yurt dışında da projelere çözüm ortağı oluyor.

Mobilya ve mimari alanda sektör tecrübesiyle bu yılın başında kurulan Supel Concept, yakın gelecekte iki yeni showroom daha açmayı planlıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@