banner24

banner72

banner171

banner31

Teknosa ve Mplus Türkiye’den Müşteri Hizmetlerinde Benzersiz Deneyim İçin İş Birliği

Teknosa, Mplus Türkiye ile müşteri hizmetlerinde yürüttüğü sürdürülebilir ve verimli hizmet kalitesini artırmak amacıyla iş birliği yaptı.

Güncel 13.10.2023, 12:00 13.10.2023, 15:04 Melike Kaya Bayram
234
Teknosa ve Mplus Türkiye’den Müşteri Hizmetlerinde Benzersiz Deneyim İçin İş Birliği

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, müşteri hizmetlerinde tüketicilerine sunduğu deneyimi üst seviyeye taşımak amacıyla Mplus Türkiye ile güçlerini birleştirdi. İş birliği kapsamında, müşteri deneyimi alanında bütünsel danışmanlık hizmeti sunan Mplus Türkiye, Teknosa’nın müşteri hizmetlerindeki tüm operasyonlarının iletişim kalite değerlendirmesini yapacak.

“Gelişim alanlarımızı belirleyip aksiyon alacağız”

Teknosa Dijital Ticaret ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Emre Kurtoğlu, müşteriye en çok kanaldan dokunan teknoloji perakendecisi olduklarını belirterek, iş birliğine ilişkin şunları söyledi: “Mağazalarımız, çağrı merkezimiz, webchat, whatsapp, sosyal medya kanallarımız, web platformları dahil 17 kanaldan müşterilerimize hizmet veriyor, onları dinliyor, sorularını yanıtlıyor, sorunlarına çözüm üretiyoruz. Müşterilerimizin alışveriş yolculuğunun her aşamasında ve özellikle satış sonrası süreçte de yanında oluyoruz. Tüm kanallarımızda akıllı, insancıl ve ilham veren bir deneyim yaşatmak istiyoruz. Bu kapsamda müşteri hizmetlerinde sunduğumuz hizmetin kalitesini değerlendirmek bizim için kritik önem taşıyor. Bu alandaki tecrübesi ve birikimiyle öne çıkan Mplus Türkiye ile yaptığımız iş birliğiyle, buradaki kalite gelişim alanlarımızı belirleyip, kişi bazlı aksiyonlardan farklı eğitimlere pek çok yeniliği hayata geçireceğiz. İş birliğimizin müşterilere daha iyi bir deneyim yaşatmak konusunda değerli bir katkı sunacağına inanıyoruz.”

“Müşteri ilişkilerini mükemmele taşımayı hedefliyoruz”

Mplus Türkiye Hizmet Kalitesi ve Eğitim Direktörü Burak Yaşar da Teknosa ile yaptıkları ortaklıktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, şöyle konuştu: “Tüm ürün ve hizmetlerimizde çağrı verimliliğini artırma, çağrı süresini kısaltma, çalışanların performansı ile müşteri etkileşimi ve memnuniyetini yükseltmeyi hedefliyoruz. Teknosa’da da kanal bazlı kalite değerlendirmeleri yapıp, iş ortağımızın hizmet kalitesini ve müşteri deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyoruz. Aynı zamanda kalite performanslarının belirlenmesi, değerlendirmeleri etkileyen kriterlerin başarı oranlarının tespit edilmesi, müşteri temsilcisi bazlı performans değerlendirilmesinin yapılması gibi konularda da analizler yaparak, Teknosa’nın deneyim yolculuğunun bir parçası olacağız. Kalite hizmetiyle müşteri ilişkilerini mükemmele taşımayı hedefliyoruz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@