banner143

banner27

banner152

banner31

banner153

Türk Markası Tightclub, Avrupa'nın Spor Anlayışını Değiştiriyor

Özgül Dalkılıç’ın yaratıcısı olduğu TightClub; İngiltere, Avusturya, İtalya, Almanya ve Lübnan’dan sonra Hollanda’ya açılmayı planlıyor.

Güncel 27.10.2022, 11:45 Melike Kaya Bayram
797
Türk Markası Tightclub, Avrupa'nın Spor Anlayışını Değiştiriyor

TasarımÖzgül Dalkılıç’ın bir kadın girişimci olarak kendi spor markasını yaratma azmi ile kurulan TightClub, bugün Avrupa’nın dört bir yanında tercih edilen bir marka. Sadece bir spor giyim markası olarak değil, bir performans hareketi olarak kurgulanan marka; her sporcunun hatta her bireyin hayattaki hedeflerine ulaşmak için kolektif güce ihtiyacı olması bilinciyle oluşturulmuş.

2017 yılında kurulan TightClub bugün; İngiltere, Avusturya, İtalya, Almanya ve Lübnan’a ihracat yapıyor. Online satış mağazasıyla da dünyanın her yerindeki kullanıcılarına hizmet veren TightClub, bunun yanında Türkiye ve İngiltere’deki pop-upstore’lar, mağazalar ve farklı satış noktalarından kullanıcılarına ulaşıyor. Pop-upstore’larını yakın zamanda genişleterek öncelikle Hollanda’da spor severlerle buluşacak olan marka, sonrasında rotasını Belçika ve Fransa’ya çevirmeyi planlıyor. 

YALNIZCA BİR SPOR MARKASI DEĞİL, AYNI ZAMANDA BİR HAREKET...

Performans giyim markası TightClub, yalnızca ürün teknolojisi ve tasarımıyla değil, aynı zamanda başlattığı aktif yaşam hareketiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Her an her yerde, hayatın temposuna en iyi şekilde ayak uydurmak, mücadeleye en iyi performansıyla katılmak isteyenlerin arayışına cevap veren

TightClub: “Hedeflerine giden yolda mücadeleden asla vazgeçme. Sıkı dur!”mottosuyla kullanıcılarını aktif yaşama teşvik ediyor. Bu mesajı pekiştirmek için “Go, Go, Go” söyleminin baş harfi “G”yi tasarımlarında kullanan marka, mottosuyla aktif yaşayan ya da aktif yaşamak isteyen herkesin motivasyonunu güçlendirmeyi hedefliyor.

ACTIVEWEAR2.0’LA TEKNOLOJİ SPOR KIYAFETLERİNİZE GELİYOR

ActiveWear 2.0, konvansiyonel bir aktif giyim markası olan TightClub’tan farklı olarak kumaşa entegre sensör teknolojisi ile kullanıcıların sağlık verilerini gözlemleyen ve gerektiğinde uyaran akıllı spor kıyafetleri ve uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. ActiveWear2.0’ın en önemli özelliklerinden biri de havadaki karbonu temizlemesi... Yeni nesil için performansı arttıracak, karbon ayak izini düşürme bilincini oluşturacak, sürdürülebilir ve inovatif spor giyim markası olarak tasarlanan marka; güneş enerjisini elektik enerjisine dönüştürebilen, kalp atış hızı ya da kandaki oksijen miktarı gibi verileri ölçümleyip sürdürülebilir kumaş teknolojisi ve akıllı sensör entegrasyonuyla kişinin fiziksel hareketlerini anlamlı sağlık verisi haline dönüştüren teknolojilerle donatılıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner155
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner156

Gelişmelerden Haberdar Olun

@