banner24

banner72

banner171

banner26

Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği (TUED), "Hoşgeldin Yaz Partisi" Gerçekleşti

Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği (TUED)’nin 10 Haziran Pazartesi günü Sunset Cruise Teknesi’nde "Hoşgeldin Yaz Partisi” gerçekleşti.

Güncel 12.06.2024, 10:45 12.06.2024, 10:04 Melike Kaya Bayram
183
Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği (TUED), "Hoşgeldin Yaz Partisi" Gerçekleşti

Türkiye'nin uluslararası etkinlikler konusunda bir cazibe merkezi olması ve sürdürülebilirliği açısından uluslararası etkinliklerin Türkiye’ye kazandırılması için çalışmalar sürdüren Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği (TUED)’nin 10 Haziran Pazartesi günü Sunset Cruise Teknesi’nde yönetim kurulu üyeleri, dernek üyeleri, basın mensupları ve kıymetli misafirlerin katılımıyla ile birlikte "Hoşgeldin Yaz Partisi” gerçekleşti.

TUED Yönetim Kurulu Başkanı Meltem Tepeler, açılış konuşmasında, "Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği olarak, yaz mevsiminin gelişini üyelerimizle birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. TUED büyük ve uluslararası projeler düşleyen ve kendi içerisinde gerçekleştiren önemli bir kurum, ülkemiz adına, dünyanın en büyük etkinlik profesyonelleri birliği olan Uluslararası Canlı Etkinlikler Derneği (ILEA)’nın Türkiye temsilcisi olarak; ortak projeler gerçekleştirmek ve diğer uluslararası etkinlik sektörü sivil toplum dernekleri ve kuruluşları ile interaktif çalışmalara katılma hedeflerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hepinize bu paydaşlığın bir parçası olduğunuz için içtenlikle teşekkür ediyorum." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@