banner145

banner138

banner143

banner150

banner31

banner141

banner151

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

KROHNE Academy 2022 - Proses Kontrol ve Otomasyon Etkinlikleri

Konuşan Ürünler 04.08.2022, 17:41

Fabrikaların üretimlerinde kullandıkları ve/veya kullanacakları en güncel ürün ve mühendislik çözümlerini tanıtan videolara yer veriyoruz.

Bu videomuzda “KROHNE Academy 2022 - Proses Kontrol ve Otomasyon Etkinlikleri" nin sektörler için önemini inceledik. KROHNE Academy seminerleri 2022 yılında da endüstriyel proses otomasyonu alanındaki uzmanları; kullanıcılar, uygulama mühendisleri ve teknisyenlerle buluşturuyor.

Eylül ayında İzmir ve Adana’da düzenlenecek olan KROHNE Academy seminerler serisi; çeşitli ürün ve uygulama teknolojileri, endüstriyel standart ve prosedürler gibi konularda bilgilendirme ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlenmektedir. Seminer programına ek olarak, ürün ve proses çözümlerinin sergilendiği sergi organizasyonu da yer alacaktır. Dünyanın bir çok ülkesinde her yıl gerçekleştirilen ve Türkiye’de bu yıl 9.su gerçekleştirilecek olan organizasyon, konularında dünyada lider olan KROHNE, SAMSON ve PHOENIX CONTACT iş birliğiyle düzenlenmektedir.

KROHNE Academy tüm kayıtlı katılımcılar için ücretsiz ve serbest bir organizasyondur. www.krohne.com.tr/academy @KROHNE Group SAMSON GROUP @PHOENIX CONTACT

#KrohneTürkiye #SamsonTürkiye #phoenixcontact #KrohneAcademy #KrohneAkademi #KrohneAcademyTurkey #KrohneAcademyTürkiye #ürüntanıtımları #prosesçözümleri #otomasyon #fabrikaüretimçözümleri #proseshatları #endüstriyelvideolar #üretimçözümleri #konuşanürünler #dijiportmedya #yapayzeka #akıllıfabrikalar #dijitaldönüşüm #basınçsensörü #prosesenstrümanları #vanalar #endüstriyelvanalar #Krohne #Samson

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@