banner24

banner170

banner164

banner171

banner26

banner165

Proses Çözümleri

Dijiport Medya Dergileri 02.03.2022, 17:34

Petrol ve doğalgaz sektörü işletmelerinde kapasite artışı yatırımlarına ek olarak rehabilitasyon, modernizasyon ve dijitalleşme yatırımları esneklik ve yüksek verim için
kaçınılmaz hale gelirken saha verilerinin alınmasında ölçüm enstrümanları büyük önem taşıyor. Smart tip ürünlerle sahadan alınan detaylı veriler, üretim yönetim sistemlerinin günümüz yetenekleri ile işletmeleri dijitalleşme yolculunda hız katıyor, gerçek zamanlı izleme ile işletmelere maksimum verimliliğe ulaşıyor. Sektörün çözüm ve sistem markalarından güncel talepleri ve sektörün önde gelen markalarının işletmelerinde gerçekleşen güncel modernizasyon ve revizyon yatırımlarını yeni sayımızda dergimize taşıdık.
Petrol ve doğalgaz kapak konulu Mart Sayımızda; Türkiye genelinde 27 il, 223 ilçe ve beldede 4 milyon aboneye ulaşan Aksa Doğalgaz’ı dergimize taşıdık. Yeni sayımızda bu yıl 20 yeni şehir giriş istasyonu, ekipman revizyonu yatırımı gerçekleştireceklerini belirten Aksa Doğalgaz Otomasyon Şefi Volkan Dalakçı ile gerçekleştirdiğimiz
söyleşiyi okuyabilirsiniz.
Dünyanın en büyük mekanik salmastra üreticilerinden biri olan ve Türkiye’de üretim merkezi bulunan Eagle Burgmann ve enstrüman çözümleriyle ABB Türkiye Ölçüm ve Analitik birimi çözüm ortaklığında gerçekleşen son dönem petrol ve gaz sektörü projelerine Mart sayımızda yer verdik.
İlk sayısından itibaren başarılı uygulamaların ve proses sektörüne yön veren alanının uzman markalarının en güncel çözümlerinin yer aldığı Proses Çözümleri dergisinin Petrol ve Doğalgaz sektörü konulu Mart sayısı sizlerle.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@