Taş ocakları ve madenlere özel kullanıcı dostu pompa

Pompa sektörünün teknoloji öncüsü Wilo, yeni drenaj pompası Wilo-Padus PRO ile yüksek güvenilirlikte işletim imkanı, enerji tasarrufu, montaj ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Proses Çözümleri 13.08.2020, 08:40 13.08.2020, 11:19 Serkan KIRAÇ
67
Taş ocakları ve madenlere özel kullanıcı dostu pompa

İleri teknolojisi ile dünya kaynaklarını koruyan yeni nesil çözümler sunan 148 yıllık pompa üreticisi Wilo,kullanıcı dostu ürünlerine bir yenisini daha ekledi.Şantiyeler, taş ocakları, madenler ve kazıların susuzlaştırılmasında kullanılan Wilo’nun yeni ağır hizmet tipi drenaj pompası Wilo-Padus PRO, aşındırıcı ortam koşullarında dahi yüksek güvenilirlikte işletim imkânı, enerji tasarrufuve kullanımda maksimum konfor sunuyor. Kauçuk kaplı hidrolik malzemesi ve dubleks krom çeliğinden imal edilmiş yarı açık çarkı ile sağlam bir konstrüksiyona sahip olan Wilo-Padus PRO, aynı zamanda emiş ağzında bulunan filtresi sayesinde aşındırıcı akışkanlarda yüksek güvenilirlik sağlıyor.

Enerji kaynaklarının akıllı ve verimli kullanıldığı bir dünya için çalışmalarını sürdüren Wilo, farklı kategorilerde entegre çözümler sunmaya devam ediyor. Taş ocakları, madenler, şantiyeler ve kazı alanları gibi zorlu ortamlar için geliştirilen yeni ağır hizmet tipi drenaj pompası Wilo-Padus PRO, IE3 verimlilik sınıfına sahip motoru ve su üstünde veya altında sürekli işletim imkanı sağlayan soğutma ceketi ile üstün enerji tasarrufusunuyor.Çevreye duyarlı tasarımlar üreten Wilo, Padus PRO drenaj pompalarında akışkan ve motor arası sızdırmazlığını iki mekanik salmastrayla elde ediyor. Salmastralar arasındaki odayı dolduran ve ısınmayı önleyen akışkan maddenin, biyolojik olarak çözülme özelliğine sahip ve çevre açısından sakıncalı olmamasına özen gösteriliyor.

ZORLU VE DEĞİŞKEN SAHA VE KAZI KOŞULLARINDA MAKSİMUM KONFOR
Ağır hizmet tipi drenaj pompası Wilo-Padus PRO, standart olarak on/off kontrol ünitesi ilebirlikte temin edilebiliyor. Hızlı ve kolay montaj özelliği ile öne çıkan Wilo-Padus PRO’nundüşük ağırlığı ve dikey ya da yatay esnek basınç bağlantısı sayesinde,kullanıcılar zorlu ve değişken saha, kazı koşullarındamaksimumkonfor avantajı yakalıyor. En önemli komponentlere hızlıca erişim sayesinde devreye alma ve bakım işlemlerini de kolaylaştırıyor. Ayrıca gelecekteki bakım çalışmalarının ideal şekilde planlanması için dijitalleşmeye ilişkin tüm gereksinimleri karşılıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
21°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@