banner143

banner72

banner164

banner152

banner31

banner165

Bitdefender Antivirüs Yılın Ürünü Seçildi

Bitdefender Internet Security, dünyanın en büyük bağımsız test kuruluşlarından olan AV-Comparatives tarafından yılın ürünü seçildi.

Teknoloji 24.01.2023, 11:00 Melike Kaya Bayram
27
Bitdefender Antivirüs Yılın Ürünü Seçildi

Global siber güvenlik lideri Bitdefender Antivirüs’ün geliştirdiği Bitdefender Internet Security, AV-Comparatives tarafından 2022 yılı boyunca gerçekleştirilen tüm testlerde en yüksek performansı göstererek yılın ürünü seçildi. 17 siber güvenlik ürünü arasında,kötü amaçlı yazılımlardan koruma, performans, gelişmiş tehdit koruması, gerçek dünya koruması gibi kategorilerdeki tüm testleri başarıyla geçen Bitdefender Internet Security, Advanced ile derecelendirildi.

Son 10 Yılın En Başarılı Siber Güvenlik Çözümü

Bireysel ve kurumsal kullanıcılar için ödüllü antivirüs ve siber güvenlik çözümleri sunan Bitdefender Antivirüs, AV-Comparatives tarafından yapılan testlerde son 10 yıl içinde toplamda 5 kere yılın ürünü seçilerek en başarılı siber güvenlik çözümü olarak dikkat çekti. Bitdefender Antivirüs Tüketici Çözümleri Grubu Operasyonlardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı CiprianIstrate “AV-Comparatives’ten bir başka yılın ürünü ödülünü eve götürmekten onur duyuyoruz.” derken, Bitdefender Antivirüs’ün Türkiye distribütörü Laykon Bilişim’in Operasyon Direktörü Alev Akkoyunluise “Siber saldırılar her geçen gün artıyor ve çok daha karmaşık hale geliyor. AV-Comparatives tarafından yapılan testlerde elde ettiğimiz bu başarı, Bitdefender Antivirüs olarak kötü amaçlı yazılımlara, veri hırsızlığına ve gizlilik ihlaline karşı siber güvenlik alanında en iyi korumayı sağladığımızı gösteriyor.” açıklamasında bulundu.

Bitdefender Antivirüs Gücünü Kanıtladı

Bitdefender, çözümlerini test ettiğimiz her yıl siber güvenlik alanındaki etkinliğini ve güvenilirliğini kanıtladı.” diyen AV-Comparatives’in kurucusu ve CEO’su Andreas Clementi, “10 yıl içinde 5 kere yılın ürünü ödülünü almaya hak kazanan Bitdefender Antivirüs, ortaya çıkan tüm tehditleri durdurarak tüketici verilerini korumadaki gücünü gösteriyor.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@