banner143

banner72

banner164

banner152

banner26

banner165

GAMI’den yeni isim yeni hedefler

Web3 alanında faaliyet gösteren yerli Venture Builder GAMI Teknoloji, Web3 ekosisteminde adından söz ettirmeye devam ediyor.

Teknoloji 22.05.2023, 14:15 22.05.2023, 12:04 Melike Kaya Bayram
19
GAMI’den yeni isim yeni hedefler

Türkiye’nin Web3 alanında öncü markası olarak gösterilen GAMI Teknoloji, teknoloji alanında önemli yatırımları bulunan iş insanı Gerard Lopez’in yönetim kuruluna dahil etti. Başarılı yatırımcının sahip olduğu deneyimle birlikte, GAMI’nin Venture Builder’ın global arenada büyümesi hızlanacak.

GAMI’den yeni isim yeni hedefler

Kurulduğu günden bu yana Venture Builder olarak Web3 ekosistemindeki faaliyetlerini devam eden GAMI’nin 50’den fazla ülkede kullanıcısı bulunuyor. Her geçen gün global pazarlardaki yerini sağlamlaştırmaya yönelik çalışmalar yürüten Venture Builder, milyarder yatırımcı Gerard Lopez’in ekibe katılmasıyla yeni bir serüvene başlıyor. Bu amaçla uluslararası operasyonlarının daha ileri bir noktaya taşınması amaçlanıyor.

GAMI Teknoloji, Web3 Venture Builder olarak yakaladığı ivmeyi devam ettirmeyi hedefliyor

Gelecek planlamaları doğrultusunda ülkemizin Web3 alanına odaklanan ilk Venture Builder’ı olan GAMI, geliştirdiği projelerin planlama, ürün geliştirme ve pazarlama süreçleri de dahil olmak üzere her aşamasını kendi iç kaynaklarıyla yürütüyor. Bu anlayışla ilerleyen ekibin yeni isimle birlikte daha büyük hareket imkânı yakalayacağı ve sektörde yakaladığı ivmeyi de devam ettireceği düşünülüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@