01.04.2020, 08:30 94

Teşekkürler…

Bu ayki yazıma bir teşekkür ile başlamak istiyorum… Ülkemizde ve tüm dünyada hızla yayılan ve en önemli gündem maddesi haline gelen koronavirüs (COVID-19) ile mücadelede görevi başında olan sağlık çalışanlarımıza, önlemler kapsamında #evdekal çağrısına ayak uydurup tüm işleyişin evden yürütülmesi için gerekli aksiyonları hızlıca alan yöneticilere ve sağduyulu iş insanlarımıza, salgının ülkemize geldiği andan itibaren katlanan talebi karşılamak için gecesini gündüzüne katan endüstrinin tüm üreten işletmelerinin çalışanlarına ve tabiî ki Nisan sayımızı sekteye uğratmadan size ulaştırabilmemiz için bu süreçte onca iş yükünün arasında bizlere büyük destek veren tüm çözüm partnerlerimize Proses Çözümleri ve Dijiport Medya ekibi olarak sonsuz teşekkürler.

Nisan sayımızda Enerji Üretim Prosesi konumuz kapsamında Turboden ORC ünitesinin kullanıldığı AGT Antalya Biyokütle Enerji Santrali’ni dergimize taşıdık. Bir sonraki çözüm partnerimiz Emerson ile Yatağan Termik Santrali’ndeki FGD kontrol sisteminin rekor sürede devreye alındığı projenin detaylarına yer verdik.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geçtiğimiz bu zorlu sürecin bir an önce en az kayıp ile atlatılmasını diliyor ve en kısa sürede yeniden sahalarda sizlerle bir araya gelmeyi ümit ediyoruz. Sağlıcakla kalın, sağlığınız için #evdekal ‘ın…

açık
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@