En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Vegapuls Sürekli Seviye Ölçümü İçin Radar Sensörü (Arif Turan)

Konuşan Ürünler 15.10.2020, 13:57

VEGAPULS 11, basit uygulamalarda sıvıların ve dökme katıların temassız seviye ölçümü için ideal sensördür. Özellikle su arıtmada, tüm endüstriyel alanlarda asitli, alkali ve katkı maddeli depolama tanklarında veya tank duvarından dışarıdan plastik tanklarda seviyelerin ölçülmesi için uygundur. Dökme katılarda sensörler küçük dökme katı silolarında veya açık konteynerlerde kullanılır.

VEGAPULS 21, basit uygulamalarda sıvıların ve dökme katıların temassız seviye ölçümü için ideal sensördür. Özellikle su arıtmada, tüm endüstriyel alanlarda asitli, alkali ve katkı maddeli depolama tanklarında veya tank duvarından dışarıdan plastik tanklarda seviyelerin ölçülmesi için uygundur. Dökme katılarda sensörler küçük dökme katı silolarında veya açık konteynerlerde kullanılır.

VEGAPULS 31, basit uygulamalarda sıvıların ve dökme katıların temassız seviye ölçümü için ideal sensördür. Özellikle su arıtmada, tüm endüstriyel alanlarda asitli, alkali ve katkı maddeli depolama tanklarında veya tank duvarından dışarıdan plastik tanklarda seviyelerin ölçülmesi için uygundur. Dökme katılarda sensörler küçük dökme katı silolarında veya açık konteynerlerde kullanılır.

VEGAPULS C 11, yüksek derecede korumanın gerekli olduğu basit uygulamalarda temassız seviye ölçümü için ideal sensördür. Özellikle su arıtma, pompa istasyonları, yağmur taşma havuzları ve seviye izlemede kullanım için uygundur. Dökme katılarda sensörler küçük dökme katı silolarında veya açık konteynerlerde kullanılır.

VEGAPULS C 21, yüksek derecede korumanın gerekli olduğu basit uygulamalarda temassız seviye ölçümü için ideal sensördür. Açık kanallarda akış ölçümü ve seviye izleme için su arıtma, pompa istasyonları ve yağmur taşma havuzlarında kullanım için özellikle uygundur. Dökme katılarda sensörler küçük dökme katı silolarında veya açık konteynerlerde kullanılır.

VEGAPULS C 22, yüksek derecede korumanın gerekli olduğu basit uygulamalarda temassız seviye ölçümü için ideal sensördür. Açık kanallarda akış ölçümü ve seviye izleme için su arıtma, pompa istasyonları ve yağmur taşma havuzlarında kullanım için özellikle uygundur. Dökme katılarda sensörler küçük dökme katı silolarında veya açık konteynerlerde kullanılır.

VEGAPULS C 23, yüksek derecede korumanın gerekli olduğu basit uygulamalarda temassız seviye ölçümü için ideal sensördür. Açık kanallarda akış ölçümü ve seviye izleme için su arıtma, pompa istasyonları ve yağmur taşma havuzlarında kullanım için özellikle uygundur. Dökme katılarda, sensörler orta büyüklükteki dökme katı silolarında, bölümlere ayrılmış tanklarda veya açık yığınlarda kullanılır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@