banner24

banner170

banner164

banner157

banner26

banner165

Aksigorta, 5. Kez ‘Türkiye’nin En İyi İşyeri’ Seçildi

Aksigorta, Kincentric tarafından düzenlenen En İyi İşyerleri ödülleri kapsamında 5. kez ‘Türkiye’nin En İyi İşyeri’ seçildi.

Ekonomi 20.12.2023, 15:00 Melike Kaya Bayram
11
Aksigorta, 5. Kez ‘Türkiye’nin En İyi İşyeri’ Seçildi

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla hizmet veren Aksigorta, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Kincentric’in 50 yılı aşkın süredir çalışanlarla gerçekleştirdiği ve işyeri mükemmelliğini ölçümlediği araştırmalara dayanan, “Kincentric Best Employers” programında üst üste beşinci kez Türkiye’nin En İyi İşyerleri arasındaki yerini aldı.

Aksigorta’nın insan odaklı yaklaşımlarının böyle değerli ödüllere layık görülmesinin çok gurur verici olduğunu ifade eden Aksigorta İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, “Aksigorta olarak geçtiğimiz 5 yılda olduğu gibi bu yıl da en kıymetli kaynağımız olan çalışanlarımızın görüşleriyle ‘Türkiye’nin En İyi İşyeri’ seçilmekten oldukça mutluyuz. İşe alımdan kariyer gelişimine, performans yönetiminden eğitim ve gelişim fırsatlarına kadar tüm İnsan Kaynakları uygulamalarında sürekli gelişim ilkesiyle çalışanlarımızı kendi en iyilerine ulaştıracak ortamı yaratmak için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Son ölçümlerimize göre, Aksigorta’da %78 oranında çalışan bağlılığına, %87 oranında ise çalışan memnuniyetine sahibiz. 5 yıldır koruduğumuz bu unvan da rakamları destekler nitelikte” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@