banner143

banner72

banner171

banner26

NG Afyon “Türkiye’nin En İyi Termal Oteli” Seçildi

NG Afyon, Türk turizminin Oscar’ı olarak kabul edilen 13. QM-Quality Management Awards’ta “Türkiye’nin En İyi Termal Oteli” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Güncel 05.06.2023, 17:15 Melike Kaya Bayram
81
NG Afyon “Türkiye’nin En İyi Termal Oteli” Seçildi

Türk turizminin Oscar'ı olarak kabul edilen, 'Türkiye'nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri' olan 13. QM-Quality Management Awards (Kalite Yönetimi Ödülleri) Antalya'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 10 farklı kategoride 76 farklı dalda kişi ve markanın ödüllendirildiği törende,

NG Hotels iki ödül birden aldı. Afyon’un tarihi ve kültürel dokusuyla iç içe, şifa ve lezzeti lüks ile harmanlayan NG Afyon “Türkiye’nin En İyi Termal Oteli”, NG Phaselis Bay “En İyi Akdeniz Luxury Aile Oteli” seçildi.

Üst düzey konforu iyilikle buluşturuyor

“"Senin Mükemmel Zamanın” mottosuyla termal turizmde örnek gösterilen bir hizmet sunan NG Afyon, tüm misafirlerini şehrin gürültü ve kalabalığından uzak ailecek eşsiz bir deneyim yaşamaya davet ediyor. Üst düzey konforu iyilikle buluşturan otel, usta şeflerin hazırladığı enfes lezzetleri, her yaşa hitap eden renkli aktiviteleriyle sektörde termal turizimin ilk adreslerinden biri olarak gösteriliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@