banner24

banner72

banner171

banner26

Beyaz Eşya Sektörünün Cam İhtiyacını İnovatif Ürünleri ile Karşılıyor

Yorglass, beyaz eşya camı üretimindeki 35 yıllık deneyimini Ar-Ge ile destekleyerek iş ortaklarına üst düzey hizmet sunuyor.

Endüstri Güncel 30.05.2024, 12:45 Melike Kaya Bayram
332
Beyaz Eşya Sektörünün Cam İhtiyacını İnovatif Ürünleri ile Karşılıyor

Yorglass, endüstriyel cam işleme ve düz cam ticareti alanlarındaki 50 yıllık tecrübesi ve beyaz eşya camı sektöründeki 35 yıllık deneyimi ve yenilikçi bakış açısı ile sektöründe öne çıkıyor.  Son teknolojiye ve sürdürülebilir uygulamalara önem veren şirket, beyaz eşya camlarında sıkı kalite standartlarını koruyarak dayanıklılık, güvenlik ve uzun vadeli performans sunuyor.  Hem yurt içi hem de yurt dışı iş ortaklarına hizmet vererek küresel bir ayak izine sahip olduklarını söyleyen Yorglass Yönetim Kurulu Başkanı Semavi Yorgancılar, son teknoloji işletmeleri ve ayrıcalıklı hizmet anlayışlarıyla sektörün global devlerine çözüm ortaklığı yaptıklarını belirtti.

Pazarın değişen ihtiyaçlarını karşılamak için proaktif bir yaklaşım benimsedik

Beyaz eşya sektörüne ilk olarak 1989 yılında hizmet vermeye başladıklarını ifade eden Yorgancılar; “Bir süre bu alandaki çalışmalarımıza ara verdik, ancak 2012 yılında hala tedarikçisi olduğumuz ve birlikte çok güzel işlere imza attığımız bir iş ortağımızın ‘Mutfaklara Geri Dönün’ çağrısı ile sektöre yeniden girdik. Şu anda Yorglass beyaz eşya iş birimi olarak üç farklı şehirde toplam 600’den fazla çalışanımız ile hizmet veriyoruz. Bolu’daki fabrikamızda fırın pano camları, bek tablası, ön kapak camları, fırın iç camları, kombi kapak camları üretiyoruz. Eskişehir’deki fabrikamızda buzdolabı raf camı, Çerkezköy fabrikamızda fırın pano camları, ön kapak camları ve buzdolabı raf camları üretim hattımızla hizmet veriyoruz.  Manisa fabrikamızda ise çamaşır makinası cam kapağı üretimi yapıyoruz. Beyaz eşya sektörünün kendine özgü gereksinimlerini anlamada uzmanlaşan reflekslerimiz sayesinde hem üreticilerin hem de tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını karşılayan cam çözümlerini proaktif olarak geliştiriyoruz. Üretim, tasarım ve çözümlerimiz sonucunda dünya devi markaların güvenilir tedarikçisi olarak öne çıkıyoruz.” dedi.

Ar-Ge merkezi ile özelleştirilmiş inovatif çözümler sunuyor

Ürünlerinin en yüksek endüstri standartlarını karşılaması, hatta aşmasını sağlamak için son teknolojileri kullandıklarını ifade eden Semavi Yorgancılar; “İnovatif bakış açısı ile yüksek teknolojiyi esas alıyor, odaklı üretim ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına nokta atışı çözümler sunuyoruz. Endüstri 4.0 altyapısına uygun tasarlanmış işletmelerimiz ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan onaylı Ar-Ge merkezimiz sayesinde beyaz eşya sektöründeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özellikli ve inovatif ürünler geliştiriyoruz. Geçtiğimiz aylarda da bununla ilgili büyük bir gurur yaşadık. YORMAT ürünlerimiz ile geliştirdiğimiz ortak projede, iş ortağımız Beko, uluslararası bir tasarım yarışmasından ödülle döndü ve “IF Design Award” tasarım ödülünün sahibi oldu. İş ortaklarımıza katma değer sağlayacak yeni ürünlerin, malzemelerin ve teknolojilerin geliştirilmesi için cam teknolojisi alanında uzmanlaşmış ekibimizle çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@