banner24

banner72

banner164

banner171

banner31

banner165

Kilim Mobilya, Fark Yaratan Ürünleriyle İstanbul Mobilya Fuarı’nda

Türkiye mobilya sektörüne modern çözümler üreten Kilim Mobilya, Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı unvanına sahip İstanbul Mobilya Fuarı’na katılım gösterecek.

Endüstri Güncel 23.01.2023, 10:30 Melike Kaya Bayram
111
Kilim Mobilya, Fark Yaratan Ürünleriyle İstanbul Mobilya Fuarı’nda

Türkiye’nin öncü mobilya markalarından Kilim, 24-29 Ocak 2023 tarihleri arasında TÜYAP iş birliği ve MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu) desteği ile organize edilecek İstanbul Mobilya Fuarı’nda yer alacak. TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi ileİstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarda panel ve döşemeli grupta farklı konseptteki ürünleriyle yer alacak olan Kilim, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanan ve farklı yaşam tarzlarıyla uyumlu yenilikçi mobilyalarını da fuar ziyaretçilerine sunacak.

Kilim Mobilya’da ana hedef her ülkede yer almak

Dünya mobilya sektörünü bir araya getirecek İstanbul Mobilya Fuarı’nda yer almanın yeni ihracat pazarlarına ulaşmak adına önemine vurgu yapan Kilim Mobilya Genel Müdürü Cihat Şahin, “Fiziki olarak yapılan fuarlarda sektörümüzün dünyadaki en önemli firmalarıyla yüz yüze bir araya gelmek ve fikirlerimizi paylaşmak çok değerli. Mobilya sektörümüz de her geçen yıl ihracatını artırarak dünyanın pek çok ülkesine ulaşıyor. Bunda hiç kuşku yok ki İstanbul Mobilya Fuarı’nın yarattığı ticaret hacmi büyük rol oynuyor. Biz de Kilim Mobilya olarak fuarda güncel trendlere uyumlu ürün gruplarımızla yer alıp yurt dışında yeni ülkeler veprojelerde yer almak için temaslarımızı gerçekleştireceğiz. Hedefimiz, Kilim ismini dünyada her ülkeye yaymak” dedi.

Kilim Mobilya, 24-29 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek İstanbul Mobilya Fuarı’nda Salon 8’de 803 numaralı stantta yer alacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@