banner24

banner72

banner164

banner157

banner31

banner165

MAN Kamyon Ve Otobüs A.Ş. Yeni Yıla Yeni Teslimatlarla Başladı

Türkiye’nin akaryakıt ve otomotiv sektörlerindeki köklü ve öncü şirketi Mertsan A.Ş., yeni yıl yatırımlarına MAN ile başladı.

Endüstri Güncel 17.01.2024, 14:15 Melike Kaya Bayram
26
MAN Kamyon Ve Otobüs A.Ş. Yeni Yıla Yeni Teslimatlarla Başladı

2023 yılını, hedeflerinin üstünde bir başarı ile tamamlayan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., yeni yıla da hızlı başladı. Yeni teknolojik geliştirmelerle üstün niteliklerine yenilerini ekleyen, aldığı ödüllerle başarısını uluslararası alanda da tescilleyen MAN kamyon ve çekicileri, 2024 yılında da Türkiye’nin lider firmalarının tercihi olmaya devam etti.

MAN’ın araç ve hizmet kalitesinden duyduğu memnuniyetle yeni yılda da filosunu yeni MAN çekicilerle güçlendiren son firma ise, Türkiye’nin akaryakıt ve otomotiv sektörlerindeki lider şirketlerinden Mertsan A.Ş. oldu. 67 araçlık lojistik filosu ile iş ortaklarına üstün kalitede hizmet sunan Mertsan A.Ş., artan pazar payını daha da ileri taşımak amacıyla yeni MAN çekicilerle gücüne güç kattı. Şirket, 2024 araç yatırımları kapsamında filosunu 6 adet TGX 18.520 BL SA 4x2 Gx kabin çekici ile güçlendirdi.

Yeni araçlar, düzenlenen törenle Mertsan A.Ş. yetkililerine teslim edildi. Törende Mertsan A.Ş. adına Murat Ertem ve MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. adına da Özgür Tutumlu hazır bulundu.

“MAN ile olan iş birliğimizi bir adım daha ileri taşıdık”

Törende konuşan Mertsan A.Ş. Murat Ertem şunları söyledi:

“Ülkemize hizmet yolunda 1995 yılında başladığımız yolculukta, kısa sürede önemli bir mesafe katettik. Seçtiğimiz doğru yol arkadaşlarımızın da desteğiyle kurulduğumuz günden bu yana pazar payımızı her yıl daha da ileri taşıdık. Yeni yılda da yine doğru yatırımlarla pazardaki güçlü konumuzu daha güçlendirmeyi ve ileri taşımayı hedefliyoruz. Bu kapsamda da yılın ilk önemli araç yatırımında, uzun yıllardır yol arkadaşlığı yaptığımız ağır ticari araç sektörünün küresel markası MAN’ı tercih ettik. Filomuza yeni kattığımız 6 adet MAN çekicinin gücümüze önemli bir güç katacağına inanıyoruz.  Mertsan olarak, MAN’ın hem araç hem de hizmet kalitesine güvenimiz tam. Bu yatırımı ile de MAN markasına ve TGX serisi çekicilerin sektördeki başarısına olan güvenimizi daha da pekiştirdik.”

“2024 yılında teslimatlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz”

MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Özgür Tutumlu ise, yeni yılda da teslimatlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Başarılarla dolu bir yılın ardından 2024 yılına da yine bıraktığımız yerden devam ediyoruz. Bu yılda da araçlarımız farklı alanlarda hizmet sunan ülkemizin lider şirketlerinin tercihi olmaya devam ediyorlar. Araç ve hizmet kalitemize duyulan güvenin bir göstergesi olarak gördüğümüz bu teslimatlarımıza bugün de bir yenisini daha ekledik.  Akaryakıt sektöründe yakaladığı başarısını senelerdir sürdüren, bunun yanında otomotiv sektöründe de yeni yatırım ve projeleri ile adından söz ettiren ülkemizin önemli şirketlerinden Mertsan A.Ş.’ye 6 adet çekici teslimatı gerçekleştirdik. MAN olarak, aynı zamanda iki önemli bölgede yetkili servis ve bayiliğimizi yürüten Mertsan A.Ş. ile olan iş birliğimizi bir adım daha ileri taşımaktan çok mutluyuz. Yeni dönemde de yeni iş birlikleri ile aramızdaki bu güven bağını daha güçlendirmeye devam edeceğiz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@