banner143

banner72

banner164

banner152

banner31

banner165

Uludağ Enerji’den İş Sağlığı Ve Güvenliği Etkinliği

2023’ü İSG yılı ilan eden Uludağ Enerji, 20 Haziran tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği konulu buluşmasını gerçekleştirdi.

Enerji 22.06.2023, 09:00 Melike Kaya Bayram
23
Uludağ Enerji’den İş Sağlığı Ve Güvenliği Etkinliği

Uludağ Enerji, 20 Haziran tarihinde Bursa Merinos Kongre Merkezi’nde çalışanlarına ve paydaşlara yönelik İSG Buluşması düzenledi. Uludağ Enerji Grup Sürdürülebilirlik Direktörü Özgür Öztürk'ün moderatörlüğünü üstlendiği ve Uludağ Enerji CEO’su İsmail Ergüneş’in konuya dair değerlendirmelerde bulunduğu konferansta, katılımcılar yol güvenliği ve yüksekte çalışma hakkında bilgilendirildi. Etkinlik, UEDAŞ ve Uludağ Elektrik Genel Müdürleri Gökay Fatih Danacı ve Ali Erman Aytac’ın iş sağlığı ve güvenliği hakkında mesajlarıyla tamamlandı.

“Daha Güvenli Bir Çalışma Ortamı için Çabalıyoruz”

Uludağ Enerji’nin düzenlediği İSG Buluşması’nda CEO İsmail Ergüneş’in yanı sıra UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı ve Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 2023 yılında daha güvenli bir çalışma ortamı için çabaladıklarını belirten Uludağ Enerji CEO’su İsmail Ergüneş “Kurulduğumuz günden bu yana çalışma arkadaşlarımız ve onların güvenliği her zaman için önceliğimiz oldu. Bu sebeple çalışanlarımız arasında hiçbir ayrım yapmadan tüm ekiplerimiz adına iş sağlığı ve güvenliği konusunda farkındalığı artırmayı amaçlarken, güvenlik risklerini var olan tüm standartların ötesine taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2023 yılının İş Sağlığı ve Güvenliği adına daha planlı ilerlediğimiz ve daha güvenli bir çalışma ortamında güzel işlere imza atacağımız bir yıl olmasını diliyorum.” açıklamalarında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@