banner143

banner72

banner164

banner171

banner157

banner165

GİV Girişimci Buluşmaları’nın Konuğu Türkiye Ulusal Ajans Başkanı İlker Astarcı

Girişimci İşadamları Vakfı tarafından düzenlenen “Girişimci Buluşmaları” 20 Şubat 2024’te Bahariye Mevlevihanesi’ndeki Vakıf Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Güncel 15.02.2024, 16:45 Melike Kaya Bayram
220
GİV Girişimci Buluşmaları’nın Konuğu Türkiye Ulusal Ajans Başkanı İlker Astarcı

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) tarafından girişimcilerin bilgilendirilmesi, bilgi ve tecrübe paylaşımı için düzenlenen “Girişimci Buluşmaları”, 20 Şubat 2024 Salı günü Bahariye Mevlevihanesi’nde Vakıf Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye Ulusal Ajans Başkanı İlker Astarcı’nın konuk olarak katılacağı ve Avrupa Birliği eğitim ve gençlik programlarının ele alınacağı toplantıya, Girişimci İşadamları Vakfı Başkanı Mehmet Koç, vakfın üyeleri ile konuyla ilgili akademisyenler, STK temsilcileri ve girişimcilik ekosisteminde yer almak isteyen genç girişimciler katılacaklar. İlker Astarcı, toplantıda yapacağı bir sunum ile kurumun faaliyetleri ve yürütülen programlar hakkında bilgiler verecek.

Girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi ve girişimci sayısının artırılması için çalışmalarını sürdüren Girişimci İşadamları Vakfı, girişimcilik ruhunun canlandırılması için “Girişimci Buluşmaları” adıyla seri toplantılar düzenliyor.

Türkiye genelinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren girişimcilerle yatırımcıların koordinasyon ve işbirliğini sağlamak, girişimciliği özendirmek, desteklemek ve yaymak amacıyla faaliyetlerini sürdüren GİV, hayallerinin peşinden koşan, fikirlerini yaptıkları iş haline getirmek için çabalayan gençlere yol gösteriyor ve onların yatırımcılarla buluşmasına ortam sağlıyor.

Türkiye Ulusal Ajansı hakkında:

T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı, üniversite eğitimi çağındaki gençlerin bilgilendirilmesi ve eğitim programlarına yönlendirilmesi konusunda faaliyet gösteriyor. Türkiye Ulusal Ajansı, AB’nin gençlik ve spor alanlarında yürüttüğü ERASMUS+ programının Türkiye uygulaması ve Avrupa Komisyonu ile gerekli koordinasyonun sağlanmasından sorumlu kamu kurumu.

ETKİNLİK BİLGİSİ

GİV Girişimci Buluşmaları’nın;

Tarihi: 20 Şubat 2024

Günü: Salı

Saati: 19.00

Adresi: Bahariye Mevlevihanesi, Merkez Mah. Silahtarağa Cad. NO:12 Eyüp Devlet Hastanesi Karşısı Eyüpsultan/İSTANBUL

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@