banner24

banner72

banner171

banner31

Leasingim Projesi Albaraka Garaj’ın Startup Hızlandırma Programına Kabul Edildi

Leasingim, Albaraka Garaj tarafından düzenlenen Startup Hızlandırma programına seçilerek önemli bir başarıya imza attı.

Güncel 24.05.2024, 16:45 Melike Kaya Bayram
209
Leasingim Projesi Albaraka Garaj’ın Startup Hızlandırma Programına Kabul Edildi

StartupTeknoloji tarafından organize edilen ve 10.’su gerçekleşen Girişimcilik Ekosistemi buluşması  Albaraka Garaj’ın ev sahipliği ile gerçekleşti.  Girişimcilik dünyasının önde gelen isimlerinin ve Albaraka Garaj öz hızlandırma programını tamamlayan ve hızlandırma programına kabul edilen Leasingim’in de aralarında yer aldığı buluşmada, Leasingim 11 girişimin lansmanını gerçekleştirdi.

Yenilikçi girişimlere destek sağlayan Albaraka Garaj hızlandırma programına kabul edilmenin gururunu yaşadıklarını belirten Leasingim CEO’su Derviş Ali Doğanşahin, “Girişimlerin büyümesine, yenilikçi fikirlerin desteklenmesinde önemli rol alan Albaraka Garaj’ın hızlandırma programı Leasingim projesi için büyük bir adım. Programdan alacağımız destekler hedeflerimize daha hızlı ulaşmamıza olanak sağlayacak ve bizi daha güçlü kılacak.” şeklinde konuştu.

Leasingim Nedir?

Leasingim; Makine satıcıları, alıcılar ve leasing kurumlarını bir araya getiren  iş modeli ile leasing sektörüne yeni bir soluk getiriyor. Dijital Leasing danışmanınız olarak, size özel leasing fiyatları ile ihtiyacınız olan makine ve ekipmanları hızla bulmanızı sağlıyor, en uygun leasing fiyatlamasına ulaşmanızı kolaylaştırıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@