banner24

banner170

banner164

banner171

banner157

banner165

Mastercard, A.C.E Awards ödüllerinde ‘Elmas Ödül’ün sahibi

Mastercard,Şikayetvar tarafından düzenlenen Başarı Ödülleri’nde, Ödeme Sistemleri Kategorisi’nde en iyi müşteri deneyimli marka olarak elmas ödülün sahibi oldu.

Güncel 20.02.2024, 16:30 Melike Kaya Bayram
338
Mastercard, A.C.E Awards ödüllerinde ‘Elmas Ödül’ün sahibi

Ödeme teknolojileri alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Mastercard, bu sene dokuzuncusu düzenlenen Şikayetvar Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde (A.C.E - Achievement in Customer Excellence Awards), “Ödeme Sistemleri” kategorisinde elmas ödüle (Diamond Award) layık görüldü.

Mastercard’ın kart bilgilerinin güvenli bir şekilde saklanabilmesi için sunduğu dijital ödeme çözümü Masterpass’in “Müşteri Destek” hizmeti 2022 yılında kuruldu. Henüz ikinci yılında Şikayetvar’ın büyük ödülüne hak kazanan hizmet ile son kullanıcı tarafından yöneltilen soru ve şikayetler hızlı bir şekilde cevaplandırılıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma kültürünü benimseyen şirket, Şikayetvar’ın markaların başarılarını taçlandırdığı ödül programının tüm parametrelerde totalde 88,57 gibi yüksek skor elde etti.

Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü

Şikayetvar tarafından 2014 yılında verilmeye başlayan ACE ödülleri, sene boyunca gelen gerçek şikayetleri ve yaptığı anketleri baz alarak "Müşteri Tecrübe Endeksi" adını verdiği bir büyük data oluşturuyor. "En İyi Müşteri Tecrübesi Yaşatan Markalar" listesini de bu büyük veriden aldığı istatistiklere göre belirliyor. Müşteri deneyim endeksi araştırma sonuçlarına göre müşterilerine mükemmel müşteri deneyimi yaşatan markalara farklı kategorilerde ödüller veriyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@