banner143

banner72

banner164

banner157

banner26

banner165

Nearpay’in Avrupa ve Türkiye'den Sorumlu Başkan Yardımcılığına Ece Berkol atandı

Nearpay, Avrupa Bölgesi ve Türkiye için Ortaklıklar ve İşbirliklerinden sorumlu başkan yardımcılığı görevine Ece Berkol'u atadı.

Güncel 21.12.2023, 17:45 Melike Kaya Bayram
15
Nearpay’in Avrupa ve Türkiye'den Sorumlu Başkan Yardımcılığına Ece Berkol atandı

Suudi Arabistan'da 2020 yılında Mohammad Aleban ve Hamzah Al Ghamdi tarafından kurulan Nearpay, kısa bir süre içerisinde Kuzey Afrika ve MENA bölgesinde önemli bir oyuncu haline geldi. Türkiye ve Avrupa pazarına giriş yapmaya hazırlanan Nearpay, bu kapsamda Avrupa Bölgesi ve Türkiye için Ortaklıklar ve İşbirliklerinden sorumlu başkan yardımcılığı görevine Ece Berkol'u getirdi.

Lisans eğitimini 2005 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamlayan Berkol, MBA eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi'nde tamamladı. Profesyonel kariyerine Garanti Bankası'nın ilk Kurumsal Bankacılık MT'si olarak başlayan Berkol, 2008'de Kurumsal Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve 2012'de Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. 2021 yılından itibaren Türkiye'nin önde gelen dijital ödeme platformlarından olan Lidio'da Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CCO) olarak kariyerine devam etti. Uluslararası ve yerel projelerde gösterdiği başarılarla tanınan Berkol, Avrupa ve global pazarlarda edindiği deneyimlerle öne çıkıyor.

2023 Aralık ayı itibariyle Nearpay'de Avrupa Bölgesi ve Türkiye için Ortaklıklar ve İşbirliklerinden sorumlu başkan yardımcısı olarak atanan Berkol, fintech sektöründeki deneyimini büyük bir heyecanla sürdürüyor.

Finansal teknoloji alanında öncü bir şirket olma hedefiyle 2020 yılında Suudi Arabistan'da kurulan ve bu ay 14 milyon dolarlık yeni bir yatırım alan fintech startup'ı Nearpay, Kuzey Afrika ve MENA bölgesinde önemli bir oyuncu haline geldi ve şu anda toplam 9 ülkede faaliyet gösteriyor.

2024 yılında Avrupa ve Türkiye'deki ödeme şirketleri, bankalar ve perakendeciler için ileri teknoloji çözümleri sunarak sektörde fark yaratmayı hedefleyen Nearpay, yenilikçi softPOS ve ödeme cihazı yazılım çözümleriyle Afrika ve MENA bölgesindeki etkisini artırmayı ve finansal teknoloji sektörüne yön vermeyi amaçlıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@