banner143

banner72

banner164

banner157

banner31

banner165

Türkiye Sigorta’nın “Engel Tanımayanlar” Reklam Filmi Yayında

Türkiye Sigorta, sosyal sorumluluk bilinciyle, büyük bir gurur ve mutlulukla ülke sporuna ve sporcularına destek vermeyi sürdürüyor.

Güncel 09.01.2024, 11:00 Melike Kaya Bayram
4
Türkiye Sigorta’nın “Engel Tanımayanlar” Reklam Filmi Yayında

Sporun birleştirici ve dönüştürücü gücüne inanan Türkiye Sigorta, sosyal sorumluluk bilinciyle, büyük bir gurur ve mutlulukla ülke sporuna ve sporcularına destek vermeyi sürdürüyor.

Yaşamın her alanında faaliyetlerini sürdüren Türkiye Sigorta, sosyal alanda da hayata değer katmaya devam ediyor. Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Basketbol Ligi isim sponsorluğunun yanı sıra; Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonu olarak ülkemizi gururlandıran Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı, Tekerlekli Sandalye Tenis Milli Sporcuları Zeliha Aksak ve Uğur Altınel ile Para Yüzme Milli Sporcusu Sevilay Öztürk’e de sponsorluk desteği sunan Türkiye Sigorta’nın, başrollerinde ampute sporcuların oynadığı “Engel Tanımayanlarreklam filmi yayına girdi.

Türkiye Sigorta’nın Ampute Milli Sporcularına desteğini anlatan reklam filminde;  18 yaş altında dünya dördüncülüğü ve aynı zamanda ITF Junior Masters’ta çiftlerde dünya ikinciliği elde eden Tekerlekli Sandalye Tenis Milli Sporcusu Zeliha Aksak; 2023 yılında  Avrupa Paralimpik çiftler gümüş madalya ve 2023 Avrupa Elemeleri Şampiyonluğu elde eden Tekerlekli Sandalye Tenis Milli Sporcusu Uğur Altınel; 2021 Avrupa Şampiyonası Şampiyonu ve 2022 Ampute Futbol Dünya Kupası Şampiyonu Ampute Futbol Milli Takım Sporcuları Serkan Dereli, Kemal Güleş ve Erdi Arslan;  2021 Tokyo Paralimpik oyunlarında üçüncü olan Para Yüzme Milli Sporcusu Sevilay Öztürk yer aldı.

Her türlü zorluğa rağmen asla pes etmeyen, yılmayan, mücadele eden sporcuların başrolde olduğu “Engel Tanımayanlar” reklam filmi, “Burası zorluk nedir bilmeyenlerin ülkesi... Burası imkânsıza gülüp geçenlerin... Engel tanımayanların ülkesi.Türkiye Sigorta olarak... Asla yılmayan, yorulmayan, pes etmeyen Cesur Yürekler’in yanında olmaktan ve hepimizin güvencesi ‘milyonların sigortası’ olmaktan gurur duyuyoruz.” mesajıyla tüm TV ve dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@