banner143

banner170

banner164

banner157

banner26

banner165

Vosmer Otomotiv 2023’ü Uğurladı

Vosmer Otomotiv’in tüm çalışanlarını bir araya getiren ve bu yıl Gülben Ergen’in sahneye çıktığı geleneksel “Yılbaşı Kutlaması” İzmir’de gerçekleşti.

Güncel 25.12.2023, 13:45 Melike Kaya Bayram
18
Vosmer Otomotiv 2023’ü Uğurladı

İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına 2009 yılından bu yana en kaliteli ve yenilikçi hizmeti sunan Vosmer Otomotiv, çalışanlarıyla yeni yılı kutladığı bir etkinlik gerçekleştirdi. Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Rikardo Aliberti, Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Özgener ve Enriko Aliberti, Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi Süleyman Eryüksel’in ev sahipliğinde gerçekleşen gecede sahneye çıkan Gülben Ergen, Vosmer çalışanlarına unutulmaz bir konser verdi.

Gecede konuşan Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Rikardo Aliberti, “2023 yılı gerek ana faaliyet alanlarımızda sektör dinamikleri çerçevesinde güçlendiğimiz, gerekse alt yapı, işyeri renovasyonları ve enerji yatırımlarıyla sektörün önünde ilerlediğimiz, emeğimiz ve vizyonumuzla önemli çalışmalar yaptığımız bir yıl oldu. Geçtiğimiz sene eğitimden spora kadar pek çok alanda sağladığımız desteklerle İzmirli’lerin yanında olduk ve şehrimize değer katmak için de çalıştık. Tüm zorlu şartlara rağmen, sektörümüzün ve bölgemizin gelişiminde öncü rol üstleniyor olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm Vosmer ailesine göstermiş olduğunuz gayret ve emekleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Önümüzde yepyeni bir yıl, yeni hedefler var. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında ülkemiz için hep birlikte daha da üretken ve fark yaratan bir ekip olarak yolumuza devam edeceğimizden hiç kuşkum yok” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@