banner24

banner170

banner171

banner157

Lincoln Electric Türkiye POWERTEC-i COMPACT Serisi Kaynak Makinelerini Yeniden Tasarladı

POWERTEC- i COMPACT ürün serisi güvenilir performans ve sağlam Lincoln Electric Türkiye kalitesinden ödün vermiyor.

Ağır Sanayi 17.02.2021, 13:30 Melike Kaya Bayram
402
Lincoln Electric Türkiye POWERTEC-i COMPACT Serisi Kaynak Makinelerini Yeniden Tasarladı

Kaynak sektörünün lider şirketlerinden Lincoln Electric Türkiye POWERTEC-i COMPACT serisi kaynak makinelerini daha iyi performans için yeniden tasarladı. Lincoln Electric’in en yeni güç kaynağı platformu üzerine inşa edilen POWERTEC-i COMPACT serisi enerji maliyetinde mükemmel verimlilik sağlarken genel imalat, yapısal çelik, ulaşım, bakım/onarım ve ağır imalat işlerinde MIG/MAG ve MMA kaynağında mükemmel performans sunuyor. Bu seri; 250A, 320A, 380A ve 450A güç kaynakları ile kaynak profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılayan uygulamaların çoğunu kapsayan STANDARD panel (i250C ve i320C) veya ADVANCED panel (i250C, i320C, i380C ve i450C) kaynak makinelerinden oluşuyor. POWERTEC i380C ve i450C ADVANCED modellerine su soğutma için COOLARC 26'nın eklenmesi yeterli oluyor. POWERTEC-i COMPACT ürün serisi ve Lincoln Electric Türkiye’nin yenilikçi ürünleri www.askaynak.com.tr adresinden incelenebiliyor.

Geliştirdiği ürünlerle kaynak profesyonellerinin ihtiyaçlarına cevap veren Lincoln Electric Türkiye’nin yenilediği POWERTEC i COMPACT Serisi kaynak makineleri olağanüstü ark özellikleriyle de öne plana çıkıyor. Ark başlatma, ark karalılığı ve ark dinamiği özellikleri azaltılmış sıçrama ile pürüzsüz damlacık aktarımı sağlarken kaynak koşullarındaki değişkenlik sağlayan hızlı parametre ayarıyla da dikkat çekiyor. ADVANCED sinerjik kaynak makineleri 7” renkli arayüz ekranı, hoparlör, saat ve takvim, ekran görünümü yapılandırması, hızlı tetik, push-pull torç gibi ekstra özellikleriyle öne çıkarken GMAW/FCAW, Örtülü elektrod ve oluk açma gibi kaynak prosedürlerini karşılayabiliyor.

POWERTEC- i COMPACT ürün serisi güvenilir performans ve sağlam Lincoln Electric Türkiye kalitesinden ödün vermiyor. Her zamankinden daha kullanışlı ve muhteşem bir şekilde üretken olan bu ürünler çelik, paslanmaz çelik, düşük alaşımlı çelikler, alüminyum ve MIG pirinç gibi malzemelerin kaynağında üst düzey performans sunuyor.

Daha iyi performans için yeniden tasarlanan POWERTEC i COMPACT serisi kaynak makineleri yeni ergonomik kolları sayesinde kaynak eldiveniyle dahi güvenli tutuş sağlarken kablo yönetim sistemiyle de makinenin taşımasını kolaylaştırıyor. Makinelerde ayrıca hassas ayar için özel buton, saat/takvim ve hoparlör eklentileri de yer alıyor. Bu kaynak makineleri; yükleme kolaylığı için eğilebilir gaz tüpü bölmesi, parametrelerin kolay görünmesi ve ayarlanması için ideal yükseklik, kolay manevra kabiliyetine sahip olması ve kullanışlı, üstten monte edilebilen genişletilebilir parça bölmesi gibi özellikleriyle de ergonomik kullanım kolaylığı sağlıyor. 

POWERTEC i COMPACT serisi kaynak makineleri profesyonel tel besleme sistemiyle de dikkat çekiyor. Oldukça sağlam ve hassas olan bu sistem çeşitli tel tipleri için son derece kararlı tel besleme sağlayan 4 ayrı tahrikli makaraya sahip, sistem ayrıca uzun servis ömrüne sahip alüminyum gövde ile destekleniyor. Optimum tel besleme için büyük çaplı makara kullanılan sistemde makara değişimi basit ve aletsiz bir şekilde kolayca yapılabiliyor.

Zorlu endüstriyel şartlar için yeniden tasarlanan POWERTEC i COMPACT serisi kaynak makineleri yüksek üretim verimliği, dijital kaynak akımı kontrolü, gerçek HD test gibi özellikleriyle zorlu çevre koşullarında dahi başarılı bir kaynak deneyimi sunuyor. Makinelerin çevre dostu inventör teknolojisi ise sağladığı yüksek verimlilik sayesinde daha düşük güç tüketimi, güç tasarrufu modları ve jeneratör uyumluluğuyla enerji tasarrufu sağlıyor.

Lincoln Electric Türkiye POWERTEC-i COMPACT serisini yeniden tasarlarken COOLARC 26 soğutucu tamamen güç kaynağı tarafından kontrol ediliyor. Basit ve kolay kuruluma sahip bu ünite Soğutma sıvısı filtresi soğutma sıvısını temiz tutarken soğutma sıvısı seviyesinin daha iyi görülebilmesi için rezervuarın içinde LED ışıklar bulunuyor. Ayrıca torcun korunması amacıyla içeride akış sensörü yer alıyor. POWERTEC-i COMPACT ürün serisi ve Lincoln Electric Türkiye’nin yenilikçi ürünleri www.askaynak.com.tr adresinden incelenebiliyor

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@