banner143

banner72

banner171

banner157

Form Endüstri Ürünleri ISH Frankfurt Fuarında Yoğun İlgi Gördü

Sektörün liderlerini, yatırımcı ve profesyonellerle bir araya getiren ISH Frankfurt Fuarı’na katılan Form Endüstri Ürünleri, üstün kalitesini dünya ülkelerine tanıttı.

Endüstri Güncel 20.03.2023, 13:45 Melike Kaya Bayram
277
Form Endüstri Ürünleri ISH Frankfurt Fuarında Yoğun İlgi Gördü

1960 yılından bu yana düzenlenen İklimlendirme ve Su Teknolojileri Fuarı bu yıl 13-17 Mart’ta Almanya Messe Frankfurt Fuar alanında gerçekleştirildi. İzmir’deki tesislerinde ürettiği ürün gamını dünya ülkelerine tanıtmayı hedefleyen Form Endüstri Ürünleri; Form I-WSHP (sudan havaya inverter ısı pompası), Form ev tipi ısı geri kazanım cihazı ve Form Klima Santrali ürünleri ile fuarda yer aldı.

58 yıllık zengin bilgi birikimini Ar-Ge çalışmalarıyla birleştiren Form, yerli üretici kimliğiyle fuarda yoğun ilgi gördü. Hem teknoloji hem de fiyat avantajına sahip geniş ürün portföyü ile dikkatleri üzerine çeken Form, sürdürülebilir ve çevreye duyarlı ürünleriyle beğeni topladı.

Kurulduğu günden bu yana fuar kültürünü benimseyen Form, önümüzdeki dönemde de Hungarotherm, Erbil Build Expo, HVAC-R Egypt Expo, AquaTherm Almaty, AquaTherm Tashkent gibi fuarlara katılarak grup çatısı altındaki zengin ürün gamını öne çıkarmayı hedefliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@