banner143

banner170

banner164

banner171

banner157

banner165

Kocaer Çelik, Ege Bölgesi Kariyer Fuarı’nın Altın Sponsoru Oldu

Kocaer Çelik 21-22 Şubat 2024 tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen “Ege Bölgesi Kariyer Fuarı”nın altın sponsoru oldu.

Endüstri Güncel 26.02.2024, 13:15 26.02.2024, 12:30 Melike Kaya Bayram
354
Kocaer Çelik, Ege Bölgesi Kariyer Fuarı’nın Altın Sponsoru Oldu

Kocaer Çelik, Ege Bölgesi'ndeki 15 farklı üniversitenin öğrenci ve mezunlarını bir araya getiren Ege Bölgesi Kariyer Zirvesi'nin altın sponsoru oldu. Şirket, Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde, 21-22 Şubat 2024 tarihlerinde, Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen fuarda iş fırsatı yakalamak isteyen öğrenciler ve mezunlar, staj imkânı arayan ara sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.

Bölgesel ekonomik büyümeye ve istihdama önemli ölçüde destek sağlayan Kocaer Çelik, öğrencilere şirketi daha ayrıntılı tanıma fırsatı verirken, aynı zamanda uzun yıllardır üniversite sanayi iş birliği içerisinde devam eden kısa/uzun dönem staj, iş imkanları ve şirketin faaliyetleri hakkında bilgi vererek, öğrencilerin staj ve iş başvurularını da kabul etti.

Şirketin iş yapısı, kültürü ve kariyer fırsatları hakkında detaylı bilgi sunarak genç yeteneklerle iletişim kurma fırsatı buldu. Kariyer fuarında altın sponsor olarak yer almanın gururunu yaşayan şirketimiz, genç yeteneklerle bir araya gelerek onların geleceğe daha güvenle bakmalarına katkı sağladı. Geleceğin liderleri ile buluşmaya devam edecek olan Kocaer Çelik, yetkin insan kaynağı ile büyümesine katkı sağlayacak gençlere çokseslilik, proje üretim inisiyatifi, açık inovasyon, eğitim ve Kocaer Akademi faaliyetleriyle birlikte sosyal imkanlar, kulüpler ve sürekli gelişim odaklı uygulamalarını da tanıtma imkânı buldu.

“HayatPozitifKarbonNötr” mottosuyla fuarda yer alan Kocaer Çelik, tüm katılımcılara tohum dağıtımı gerçekleştirdi. Yeşil bir gelecek için başlattıkları harekete tüm katılımcıları davet eden Kocaer Çelik, böylece toprakla buluşacak her tohum ile daha yeşil ve daha temiz bir çevre için katkı sağlamayı hedefliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@