banner143

banner72

banner164

banner157

banner26

banner165

Marshall, Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi’nden Ödülle Döndü

Türkiye’nin lider boya markalarından Marshall yarattığı yeni girişimlerle ses getirmeye devam ediyor.

Endüstri Güncel 11.01.2024, 12:30 Melike Kaya Bayram
11
Marshall, Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi’nden Ödülle Döndü

Bu yıl 6’ıncısı düzenlenen, Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni; “Güçlü Kadınlar, Güçlü Yarınlar” temasıyla gerçekleştirildi.  Başarı hikayeleriyle ilham veren kadınların deneyimlerini paylaştığı zirvede ülkemiz için yüksek katma değer yaratan girişimler de ödüllendirildi. Marshall boyanın ustalar ve son kullanıcıları bir araya getirdiği platformu “ustamburada.com” gerek ustalar  gerekse son kullanıcılar adına yarattığı fayda ve katma değer sayesinde  “sosyal girişimcilik” ödülüne layık görüldü.

Marshall Pazarlama Direktörü Pınar Adabağ, etkinlikle ilgili açıklamasında; “2020 yılından bu yana ustalara fayda yaratmak odağında hayata geçirdiğimiz platformumuzun ödüle layık görülmesi hepimiz için bir gurur kaynağı oldu. Türkiye’nin önemli gazetecilerinden Celal Toprak liderliğinde, 100’den fazla jürinin değerlendirmesiyle almaya hak kazandığımız bu ödül hepbirlikte verdiğimiz emeğin ve ustalar için yarattığımız katma değerin bir yansımasıdır.” dedi.

Marshall olarak, nihai tüketicilerimizin işinin ehli ustalara kolayca ulaşabilmesi için “ustamburada.com” platformunu hayata geçirdiklerini belirten Adabağ, Meslek Yeterlilik Belgelendirmesini almış ustalar ile müşterileri buluşturan platformda sisteme üye olan ustalara iş olanağı yaratmaya çalıştıklarını belirtti. Pınar Adabağ sözlerini, “Boya ustalarının “ustamburada.com” sistemine dahil olması gönüllülük esasına dayanıyor ve öncelikle “Marshall Clubcard”a üye olmaları ve Mesleki Yeterlilik (MYK) belgesine sahibi olmaları gerekiyor. Sisteme dahil olan ustalara Kocaeli Üniversitesi Öğretim Görevlileri tarafından müşteri ilişkileri konusunda eğitim veriliyor. Platformda bir araya gelen ustalar ve müşteriler uygulamadan çok memnun, biz de onların memnuniyetinden mutluluk duyuyoruz” şeklinde bağladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@