banner24

banner72

banner164

banner171

banner31

banner165

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Ahmet Arslan’dan Teksan’a Ziyaret

Ahmet Arslan, kesintisiz güç çözümleri sektörünün liderlerinden Teksan’a ziyarette bulunup şirketin yurt içi, yurt dışında yaptığı projeler hakkında bilgi aldı.

Endüstri Güncel 22.03.2024, 16:45 22.03.2024, 16:17 Melike Kaya Bayram
274
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Ahmet Arslan’dan Teksan’a Ziyaret

Kesintisiz güç çözümleri sektörünün lider şirketlerinden Teksan, ulaştırma alanındaki projelerde başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Ahmet Arslan, Teksan’ın bu alandaki yaptığı çalışmalar hakkında bilgi almak için şirkete ziyarette bulundu. Teksan CEO’su Dr. Oğuz Can, Eski Bakan Arslan’a şirketin  İstanbul’daki fabrikasını gezdirerek yurt içi ve yurtdışında yaptıkları projeleri hakkında bilgi verdi. Eski Bakan Arslan, fabrikanın üretim alanları gezerek bilgiler aldı.

Bu yıl 30. yılını kutlayan Teksan, dizel jeneratörler üreterek başladığı yolculuğuna doğalgazlı ve biyogazlı jeneratör setleri, yüzde 90 enerji verimliliği sağlayan kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri, mobil aydınlatma kuleleri, hibrit güç sistemleri, biyogaz çözümleri, mikrogrid sistemler ve son olarak ise değişen pazar koşullarına uygun olarak enerji depolama ürünleri üreterek devam ediyor. İstanbul ve Kocaeli’deki fabrikalarında toplam 70 bin metrekareye ulaşan kapalı alanda, yıllık 15 bin adet üretim kapasitesine sahip Teksan, Türkiye’de kurulu güç ve kapasite olarak en büyük jeneratör üreticisi konumunda. Her yıl “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” arasında yer alan Teksan, 140’tan fazla ülkeye ihracat yapıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@