banner24

banner72

banner164

banner171

banner26

banner165

ASAŞ’a Yeşil Dönüşüm Alanında Önemli Ödül

ASAŞ, T.C. Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Verimlilik Proje Ödülleri Yarışması'nda ödüle layık görüldü.

Enerji 04.03.2024, 17:15 04.03.2024, 16:23 Melike Kaya Bayram
367
ASAŞ’a Yeşil Dönüşüm Alanında Önemli Ödül

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından verimlilik bilincinin ülke çapında yaygınlaştırılması, uygulanmış projelerin sağladığı yararların tanıtılması ve verimliliği artırma konusunda yürütülecek yeni projelerin teşvik edilmesini sağlamak amacıyla bu yıl 9’uncusu düzenlenen Verimlilik Proje Ödülleri Yarışması’nın kazananları açıklandı. Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ, Avrupa Birliği tarafından fonlanan ve Avrupa Komisyonu’nun desteğiyle hayata geçirilen RETROFEED Projesi kapsamında geliştirdiği “Otomotive Uygun Alaşımlarda Boyalı Hurda Alüminyum Kullanım Oranının Artırılması ile Yeşil Dönüşüme Katkı Sağlanması” adlı projesi ile Yeşil Dönüşüm Kategorisi'nde ikincilik ödülüne layık görüldü.

Gebze, Kocaeli’nde bulunan Bilişim Vadisi’nde gerçekleşen ödül töreninde ASAŞ adına ödülü Ar-Ge Müdürü Görkem Özçelik ve Enerji Direktörü Hasan Basri Taşkın, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal’ın elinden aldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@