banner24

banner72

banner171

banner26

AkzoNobel Toz Boya ile CEMER’in Oyun Parkları Çok Daha Renkli, Çevre Dostu Ve Dayanıklı

CEMER, ürünlerinin boya süreci için AkzoNobel ile yaptığı ortaklık sayesinde daha sürdürülebilir bir sonuç elde etti.

Güncel 14.06.2023, 11:30 Melike Kaya Bayram
25
AkzoNobel Toz Boya ile CEMER’in Oyun Parkları Çok Daha Renkli, Çevre Dostu Ve Dayanıklı

Interpon Redox toz boyayı kullanmaya başladıktan sonra uluslararası pazardaki rekabet gücünü artıran Türk oyun parkı üreticisi, AkzoNobel ile işbirliğinden sonra ekipman kalitesini artırdı. Korozyon önlemeyi artıran bu boya, yalnızca maliyet ve atıkları azaltmakla kalmıyor aynı zamanda ürünün yaşam döngüsünü artırarak uzun vadede şirketin sürdürülebilirlik hedeflerini gerçekleştirmesine de yardımcı oluyor.

Astar üzeri son kat toz boya uygulamasının uluslararası pazarlarda rekabet etmelerine yardımcı olduğunu söyleyen CEMER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Eroğlu, “Toz boyaların dayanıklılığı, ürünlerimizin dünyada kullanıldığı 75 ülkenin herhangi birinde, aşırı sıcak veya soğukta dayanacağını garanti etmemizi sağlıyor. Üstelik bizim ekipmanlarımız çocukların sadece fiziksel sağlığıyla ilgili değil, aynı zamanda renkleriyle bir çocuğun psikolojik gelişiminde önemli rol oynuyor. AkzoNobel'in renk uzmanlığı ve sınırsız renk seçeneği sayesinde farklı yaş grupları için farklı renkler uygulayabiliyoruz.” dedi. 

İşbirliği hakkında açıklama yapan AkzoNobel Türkiye Ülke Koordinatörü Sanal Limoncuoğlu, “İnovasyona yönelik bitmeyen arzumuz ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız sayesinde, benzer hedefleri olan müşterilerle çok güzel bir uyum yakalıyoruz. CEMER'in uluslararası ticaretini büyütmesine yardımcı olduğumuz için çok mutluyuz. AkzoNobel olarak kendimizi dünya çapındaki müşterilerimizi memnun etmeye adadık.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@