banner24

banner170

banner164

banner171

banner26

banner165

Hayat Holding’in İlk Reklam Filmi Yayınlandı

87 yıldır milyarca kişiye ulaşan Hayat Holding, ilk defa gerçekleştirdiği reklam kampanyası ile herkesi “değer” kavramını düşünmeye davet ediyor.

Güncel 20.03.2024, 10:45 Melike Kaya Bayram
262
Hayat Holding’in İlk Reklam Filmi Yayınlandı

87 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin markalarını dünyada milyarca kişiye ulaştıran Hayat Holding’in ilk reklam filmi yayınlandı. Hızlı tüketim sektöründeki grup şirketlerinden Hayat Kimya’nın Molped, Molfix, Papia, Bingo gibi markalarıyla ses getiren reklam kampanyaları gerçekleştiren Hayat Holding, ilk defa “holding” kimliğiyle bir reklam kampanyasına imza attı.

Kampanya özelinde bir reklam filmi yayınlayan Hayat Holding, tüm dünyada ulaştığı başarılı iş sonuçlarından yola çıkarak hiçbir başarının gezegene ve insanlığa sunulan değerden daha önemli olamayacağının altını çiziyor. Değer sözcüğünün metaforik bir biçimde işlendiği film, izleyicileri gerçek değerin ne olduğu üzerinden düşünmeye davet ediyor.  

Reklam filminde Hayat Holding’in dünyada faaliyet gösterdiği zorlu coğrafyalardan insan profilleri ekrana geliyor. Filmde “ne kadar çalışırsak çalışalım, ulaştığımız rakamlar ne kadar büyük olursa olsun zorlukları aşmanın ancak insanın hayatına dokunduğumuz ve fayda yarattığımız ölçüde mümkün olduğuna” vurgu yapılıyor. Reklam filmi aynı zamanda Hayat Holding’in dünyadaki milyarlarca insanın ortak ihtiyaçlarını anlayan ve karşılayan güvenilir kuruluş olduğu algısını grup şirketlerinin elde ettiği başarılarla somutlaştırıyor. Hikayenin sonunda ise Türkiye’nin ilk dijital bankası olarak geçen sene faaliyete Hayat Finans’ın arkasındaki “güç” olduğu mesajı veriliyor. Reklam filmi 4129Grey imzasını taşıyor.

Sürdürülebilirlik projeleriyle on binlerce insana ulaşıyor

Hayat Bağım, Hayat İyi yaşam Merkezi ve Hayata İyi Bakarız Ekolojik Okuryazarlık gibi sürdürülebilirlik projeleriyle toplumun farklı kesimlerinden onbinlerce insana ulaşan Hayat Holding toplumsal fayda alanında aldığı ödüllerle uluslararası platformlarda Türkiye’yi temsil ediyor. 6 farklı sektörde faaliyet gösteren Hayat Holding’in grup şirketleri arasında Molfix, Molped, Papia, Bingo, Evony gibi hızlı tüketim markalarıyla dünyada ve Türkiye’de pazar liderlikleri olan Hayat Kimya ile MDF ve Yonga Levha Üretiminde Türkiye’nin birinci dünyanın dördüncü büyük şirketi olan Kastamonu Entegre yer alıyor. Hayat Holding son olarak Türkiye’de şubesiz bankacılık dönemini başlatan Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans’ı kurarak yeni bir sektöre adım atmış oldu.

Reklam filmine buradan ulaşabilirsiniz.

Künye:

Reklamveren: Hayat Holding

Müşteri: Aysel Aydın, Çağlayan Kent Ergönül, Gülben Ordulu Kambay, Zeynep İncesaraç Akça, Ufuk Şahin, Sahra Bilgin, Zeynep Dükel

CEO: Alemşah Öztürk

COO: Leslie Krespin

CCO: Sami Basut

CSD: Gözde Aldinç Atamer

Tasarım Direktörü: Koray Doyran

Kreatif Direktör: Setenay Özcan

Kreatif Grup Lideri: Tuğçe Erdönmez, Tuğkan Cabbar

Art Direktör: Kübranur Özdemir

Metin Yazarı: Nida Filiz, Emre Karagöz, Beyza Arduç

Strateji Lideri: Pelin Aydın

Grup Marka Direktörü: Ayşenaz Altınöz

Marka Süpervizöru: Eda Eyibayram

Marka Yönetcisi: Ege Ertürk

Ajans Prodüksiyon Lideri: Şafak Serter

Ajans Prodüktörü: Kasım Bektaş

Prodüksiyon Şirketi: Society

Yönetmen: Koray Ağzıyağlı

Görüntü Yönetmeni: Olcay Oğuz

Müzik: Rahman Altın

Reklamveren Prodüktor: Balca Enşenol, Cansu Yılmaz, Miraç Bilgiç

PR Ajansı: Communication Partner

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@