banner143

banner170

banner164

banner157

banner26

banner165

İki Sektör Devi Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı

Dedeman Hotels & Resorts International, Türk Hava Yolları ile yepyeni bir projeye imza attı.

Güncel 25.12.2023, 14:45 25.12.2023, 14:28 Melike Kaya Bayram
8
İki Sektör Devi Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı

Dedeman Hotels & Resorts International, Türk Hava Yolları ile yepyeni bir projeye imza attı. İki marka arasında gerçekleşen iş birliği ile Loyal Club üyesi misafirler gerçekleştirdikleri her konaklama üzerinden Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles kapsamında mil kazanabilecek. Kampanya; Türk Hava Yolları’nın sadakat programı içerisinde yer alan en büyük yerli otel zinciri Dedeman’ın, ülke genelindeki seçili otellerinde geçerli olacak.

Bu kapsamda; Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyeleri Dedeman’ın ülke genelindeki hizmete açık 25 otelinde gerçekleştirecekleri konaklamalarda 500 mile kadar mil kazanabilecek. Her otel için özel olarak belirlenen miller, konaklama sonrası ziyaretçilerin Miles & Smiles üyelik hesaplarına eklenecek.

“Dedeman Misafirlerini Seyahatlerinin Her Aşamasında Ayrıcalıklı Kılmak İstiyoruz”

Misafirlerinin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak markalarla gerçekleştirdikleri iş birliklerinin kapsamını sürekli geliştirdiklerini belirten Dedeman Hotels & Resorts International İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sinan Mısırlı: “Ülkemizin lider otel zinciri Dedeman olarak hava yolu taşımacılığında dünya markası olan Türk Hava Yolları ile yeni bir ortaklığa adım atmaktan mutluluk duyuyoruz.

İş birliğimiz kapsamında sadakat programımız Dedeman Loyal Club üzerinden, Miles&Smiles üyelerine sunduğumuz tüm avantajlar, misafirlerimizin beklentilerini karşılama konusunda hep bir üst seviyeye ulaşma vizyonumuzla birebir uyum içerisinde. Hedefimiz, Dedeman misafirlerinin yalnızca konaklamaları sırasında değil, seyahatlerinin her aşamasında kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri. Dedeman markası olarak; kuruluşumuzdan bugüne müşterilerimize her adımda Dedeman misafirperverliğini yaşatmak ve onlara genel hizmet anlayışının ötesinde bir deneyim sunmak bakış açımızın temelini oluşturuyor.

Bu kapsamda Türk Hava Yolları bizim için sadece bir iş ortağı değil, misafir memnuniyeti odaklı bu çalışmamızda oldukça profesyonel bir çözüm ortağı oldu. İş birliğimizin uzun süre devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@