banner24

banner170

banner164

banner171

banner26

banner165

Kütahya Porselen, Gastronomi Sektörüne Yönelik İddialı Koleksiyonlarını Fsummıt’te Sergiledi

IV. Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT “Profit Chain” teması ile Antalya NEST Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Güncel 11.03.2024, 14:15 Melike Kaya Bayram
292
Kütahya Porselen, Gastronomi Sektörüne Yönelik İddialı Koleksiyonlarını Fsummıt’te Sergiledi

Gastronomi sektörünün ulusal ve uluslararası arenada gelişimini desteklemek, gastronomi turizminin geleceğinin tasarlanmasına katkıda bulunmak ve ülkemizin gastronomi turizminde çekici bir destinasyon haline gelerek markalaşması amacıyla düzenlenen Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT, 8-9 Mart 2024’te Antalya NEST Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

İŞLEVSELLİĞİ ÇAĞDAŞ BİR TASARIM ANLAYIŞI VE ESTETİKLE BULUŞTURAN KOLEKSİYONLAR BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Kütahya Porselen, etkinlikte gastronomi sektörünün önde gelen isimleriyle standında bir araya gelerek işlevselliği estetik ile birleştiren yeni nesil koleksiyonlarını tanıttı. Kütahya Porselen, sadeliği şıklıkla bir araya getiren Lagom; girdap dalgalı görünümü ile doğallığı sofralara taşıyan Cozy; elde şekillendirilmiş izlenimi veren formu ile dikkat çeken Mezolit başta olmak üzere en yeni koleksiyonlarını sektörle buluşturdu.

Kratos, Wellington, Gyoza, Aldante, German Design Awards 2024’te Mutfak kategorisinde “Mükemmel Ürün Tasarımı” ödülünün sahibi olan Panio, Chef Taste Of koleksiyonu ve Corendon serisinin yeni üyeleri de fuarda sergilendi.

Estetik ve İşlevsellik Arasındaki Mükemmel Denge: Lagom

Adını İsveçlilerin dengeli yaşama sırrı olan Lagom’dan alan koleksiyon, sadeliği şıklıkla bir araya getiriyor. “Ne çok fazla ne de çok az, tam kararında” felsefesiyle tasarlanan Lagom, yoğun şehir hayatı temposu içerisinde yavaşlayıp sıcacık sofraların tadını çıkarmaya odaklananlara özel bir seçenek sunuyor. Lagom, altı farklı renk seçeneği ile kullanıcıların kendi tarzlarını yansıtacakları kombinasyonlar yapmasına da olanak veriyor.

Doğallığın Sofralara Yansıması

Amorf formu, girdabı andıran dalgalı deseni ile doğallığı sofralara taşıyan koleksiyon, Cozy Sand, Cozy Cashmere, Cozy Caramel, Cozy Navy olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile şeflerin özgün sunumları için mükemmel seçenekler sunuyor.  

Tasarımlarıyla dünya sofra kültürüne değer kazandıran Kütahya Porselen’in yeni koleksiyonlarından Mezolit, amorf formu ve doğal görünümü ile dikkatleri üzerine çekti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@