banner143

banner170

banner164

banner157

banner31

banner165

Orka Holding’in Global Büyümesi Sürüyor

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu “Küresel şartlar ne olursa olsun, cesaretle büyümeye devam ediyoruz.

Güncel 08.01.2024, 09:00 Melike Kaya Bayram
15
Orka Holding’in Global Büyümesi Sürüyor

Orka Holding, global moda endüstrisindeki yükselişine devam ediyor. Afrika kıtasında Damat Tween ve D’S damat ile dokuz ülkede mağazaları olan kuruluş, geçen yılın bitmesine sayılı günler kala kıtanın en büyük ülkesi Cezayir ve hemen ardından Kamerun’da da birer mağaza açtı.

Dünya çapında genişlemesine sürdüren Orka Holding, böylece yeni yıla yeni mağaza açılışları ile giriş yaptı. Moda kuruluşunun Afrika kıtasındaki mağaza sayısı toplam 11’e ulaştı.

Afrika’nın önde gelen şehirlerinde hizmete açıldı

Beş kıtada 200’ü aşkın mağazası olan Orka Holding’in Afrika bölgesindeki mağazaları Cezayir, Mısır, Libya, Fas, Güney Afrika, Kamerun, Angola, Kenya ve Somali’de yer alıyor. D’S damat’ın Cezayir’in Akdeniz kıyısında yer alan ve önemli uygarlıklardan taşıdığı izlerle önde gelen turizm ve liman merkezlerinden olan Oran şehrinde açılan mağazası da çok sayıda ürün çeşidine sahip bulunuyor.

“Roma ve Milano’da yeni mağazalar açılacak”

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Dünya moda endüstrisinde artık güçlü olan değil, dünyadaki değişime ayak uyduranlar ayakta kalacak. Değişimin ön şartı da mücadeleden vazgeçmemek. Küresel şartlar ne olursa olsun, cesaretle büyümeye devam ediyoruz. Geçen yıl 20’ye yakın mağaza açtık. Yeni yılda da İtalya başta olmak üzere dünya modasına yön veren ülkelerde büyümemiz sürecek. Cezayir ve Kamerun’un ardından Roma ve Milano’da da yeni mağazalar açmak üzereyiz” diye konuştu.  

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@