banner174

banner72

banner171

banner31

Kiğılı, Avrupa’da Büyüme Atağını Sürdürüyor

Global arenada büyüme hedefini emin adımlarla sürdüren erkek giyimin öncü markası Kiğılı, Hırvatistan’ın turizm başkenti Split’te ilk mağazasını hizmete açtı.

Güncel 29.11.2023, 11:15 Melike Kaya Bayram
13
Kiğılı, Avrupa’da Büyüme Atağını Sürdürüyor

Türkiye’de hazır giyim sektörünün oluşup gelişmesinde öncü rol üstlenen erkek giyim sektörünün lider markası Kiğılı, 85 yıllık bilgi, deneyim ve erkek giyim konusundaki uzmanlığını uluslararası düzeyde anlatabilmek ve oradaki tüketicilerin de ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla dünyanın dört bir yanında açtığı mağazalarla yurtdışı atağına devam ediyor.

Doğu ve Batı arasında bir köprü görevi gören Hırvatistan’ın turizm başkenti Split şehrinde, Adriyatik’in en büyük alışveriş merkezi City Center OneMall’dayerini alan mağazasında bölgenin ruhuna uygun rahatlığı, kolaylığı ve stili birarada sunuyor.

Kiğılı’nın değişen ve gençleşen tasarım çizgisi, multi-fonksiyon kullanım sunan koleksiyonları, 40 bedenden 70 bedene kadar uzanan ürün çeşitliliği, her ana ve herkese uygun kombin çeşitliliği satışa sunulduğu Hırvatistan mağazasında takım elbiselerden, smokine, casual parçalardan ayakkabı, aksesuarlara kadar gündüzden geceye uyarlanabilen, konfor ve stilin bütünleşmesinden doğan tasarımlar ile “Hayatın içinde daha fazla Kiğılı” mottosuyla geniş bir ürün gamısatışa sunuluyor.

KiğılıYönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem;Avrupa pazarında emin adımlarla büyüyoruz.”

Yurt dışı büyüme ve mağazalaşma sürecini emin adımlarla sürdüren, global marka olma yolculuğuna yaptığı yatırımlarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, “Bizim için önemli lokasyonların başında gelen Hırvatistan’dakiilk mağazamızı açmanın gururunu yaşıyoruz. Hırvatistan dünyanın en çok turist alan 20 ülkesi arasında yer alıyor. Ülkenin konumu ve iklimi sebebiyle çok fazla turist ağırlayan, turizm gelirleri yüksek olan bir ülke. Bizde böylesi yükseliş trendi gösteren bir Avrupa ülkesinin en sevilen şehirlerinden biri olan Split’in en gözde alışveriş merkezinde konumlanmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Türkiye’nin erkek giyim moda perakende markası olarak kalite ve moda anlayışımızı dünyanın dört bir yanında tüketiciler ile buluşturmak, dünyanın neresine giderseniz gidin bir Kiğılı tabelasını görmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Avrupa’daki büyümemize hız kesmeden devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde de hem Hırvatistan’da hem farklı ülkelerde mağaza sayımızı artırarak en sevilen ve tercih edilen erkek giyim markası olmayı hedefliyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@