banner143

banner170

banner164

banner171

banner26

banner165

Polifarma’nın Yeni Üst Düzey Lideri

Türkiye’de 38 yıldır toplum sağlığına katkı sağlayan, ilaç sektörünün en önemli oyuncularından Polifarma’nın yeni üst düzey lideri Kıral Karabük oldu.

Güncel 01.04.2024, 15:00 Melike Kaya Bayram
141
Polifarma’nın Yeni Üst Düzey Lideri

Kıral Karabük, alanında lider Polifarma’ya 1 Nisan 2024 tarihi itibarıyla Genel Müdür olarak katıldı. Polifarma'nın ivmeli bir büyüme planladığı yeni döneminde liderlik rolünü farklı sektör ve çok uluslu şirketlerde 35 yılı aşkın süredir iş tecrübesi edinmiş olan Karabük üstlendi.

Hizmet ettiği sektörlerde, görev yaptığı şirketlerin stratejik vizyonunu güçlendirme ve şirketin büyüme hedeflerine ulaşma konusundaki kararlılığı ve başarısıyla tanınan Karabük, kurulduğu günden beri ‘çok uluslu bir oyuncu olma’ vizyonu ile ilerleyen Polifarma’ya değer katacak.

Yeni görevi ile ilgili görüşlerini paylaşan Kıral Karabük, "Polifarma’nın büyüme vizyonunu hep birlikte gerçekleştireceğimiz ve bu başarı hikâyesini birlikte yazarak daha da ileriye götüreceğimiz için çok heyecanlıyım’’ dedi.

Polifarma Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ufuk Kumrulu yaptığı açıklamada "Türkiye ve yakın coğrafyalarda özellikle sağlık sektöründe de önemli rollerde bulunmuş bu tecrübeli ismin Polifarma ailesine katılmasından dolayı çok mutluyum. 2024 yılı Polifarma için bir dönüm noktası olacak; yakın dönemde açıklayacağımız, planladığımız bu köklü değişim ve gelişimleri birlikte hayata geçirecek olmanın heyecanını yaşıyorum" dedi.

İş hayatı boyunca Türkiye ve farklı coğrafyalarda, sırasıyla PricewaterhouseCoopers (PwC), 3M, Medtronic ve Baxter firmalarında üst düzey pozisyonlarda görev aldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@