Teknoloji devi, müşteri deneyimini baştan tanımlıyor

Cisco, tüm yeni hizmetlerini iş ortaklarının daha büyük satış rakamlarına ulaşabilmeleri için yeniden tasarlandı.

Dijital Dönüşüm 26.12.2019, 11:55 SERKAN KIRAÇ
46
Teknoloji devi, müşteri deneyimini baştan tanımlıyor

Cisco’nun tüm yeni hizmetleri, iş ortaklarının daha büyük satış rakamlarına ulaşabilmeleri, ürün ve hizmetlerini zenginleştirmeleri, dijitalde büyümeleri ve kusursuz bir müşteri deneyimi hedefiyle tasarlandı. Cisco, İş Ortakları Zirvesi’nde tanıttığı yeni ürün ve hizmetleriyle iş ortaklarının yaşam döngüsü hizmetlerini büyüterek müşterilerin başarısına hız katarken aynı zamanda iş ortaklarının kârlılığını artıracak çeşitli hizmetleri de hayata geçiriyor.

BİLGİ teknolojilerinin iş dünyasında yaşanan dönüşüme lokomotiflik ettiği günümüzde, liderler bir yandan başarılı sonuç alma baskısını omuzlarında hissediyor, bir yandan da nitelikli eleman açığı ve giderek daha karmaşık hale gelen bir ekosistem ile başa çıkma mücadelesi veriyor. Cisco’da müşteri deneyiminden sorumlu olan CX (customerexperience) Takımı, Cisco İş Ortakları Zirvesi’nde tam da bu sorunları adresleyen yeni ürün ve hizmetlerini tanıttı. Bu yeniliklerin odağında ise hem müşteri başarısını hızlandıracak hem de iş ortaklarının büyümesini destekleyecek gelişmiş bir ürün yaşam döngüsü satış modeli yer alıyor.

MÜŞTERİ DENEYİMİNE BENZERSİZ BİR YAKLAŞIM
Ürün/çözüm/hizmet yaşam döngüsü boyunca satış yapmak, müşterilerini başarılı bir dijital dönüşüm hedefi doğrultusunda konumlandırmak isteyen iş ortaklarımız için çok önemli bir fırsat” diyen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CX Takımı Direktörü Maria Martinezşöyle konuştu:“İş ortakları, Cisco Müşteri Deneyimi vizyonunun hayata geçirilmesinde vazgeçilmez bir yer tutuyor. Bu yüzden de müşteri deneyimi portföyümüzün tamamını, iş ortaklarımızı düşünerek tasarladık.Cisco, müşteri deneyimine benzersiz yaklaşımıve dijital becerileri sayesinde iş ortaklarınınhizmetlerini modernize etmesineve bu hizmetlerden kazanç sağlamasına yardımcı oluyor.”

Cisco, iş ortaklarının yaşam döngüsü hizmetlerini büyüterek müşterilerin başarısına hız katarken aynı zamanda iş ortaklarının kârlılığını artıracak çeşitli hizmetleri de hayata geçiriyor. Cisco’nun tüm yeni hizmetleri, iş ortaklarının daha büyük satış rakamlarına ulaşabilmeleri, ürün ve hizmetlerini zenginleştirmeleri, dijitalde büyümeleri ve kusursuz bir müşteri deneyimi hedefiyle tasarlandı.

​​​​​​​YENİ ÜRÜN VE HİZMETLER
İş-kritik servisler (Business Critical Services (BCS) 3.0): Müşterilere performans ve dijital dönüşüm için yol gösteren uzmanlık, analiz ve sezgi paketi. Üzerine aksiyon alınabilir sezgilerin, tavsiyelerin ve otomasyonun sunulduğu bu hizmetlerin altyapısında yapay zekâ ve makine öğrenimi teknolojileri yer alıyor. Bu servisle beraber konusunda uzmanCisco ekipleri ve iş ortaklarına erişim imkanı sunuluyor. BCS 3.0; Mimari, Mühendislik, NetOps, SecOps ve DevOps iş birimlerinin temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

Çözüm Desteği:Tüm Cisco ürün ailelerini kapsayan, birbirinden farklı mimarilerin desteklendiği ve koordine edildiği, ürün değil çözüm odaklı bir yaklaşım içeren bu destek paketiürün temelli destek servislerine göre karmaşık problemleri, ortalama yüzde 44 daha hızlı çözülebiliyor. Müşteriler ve iş ortakları, Cisco’nun 30’u aşkın çözümünü, 250’den fazla ürününü ve 100’den fazla teknoloji sağlayıcıyı içeren ürün ve çözüm uzmanlığına tek noktadan öncelikli olarak erişebiliyorlar.

Operasyon ve İşletme Desteği: Güncellenen operasyon ve işletme hizmetleri portföyü sayesinde iş ortaklarına bilgi teknolojisi operasyonlarını sadeleştirmeleri ve müşterilerinin ağlarını erişilebilir hale getirmeleri konusunda destek veriliyor. İş ortakları, yeni bir satış kanalı yaratan paket sayesinde yeni hizmet uygulamalarınıhayata geçirebiliyorlar. Bu hizmetlerin temelinde, problemlerin meydana gelmeden önce proaktif şekilde tanımlanıp çözülmesini sağlayan, sektörde lider konumdaki yönetim ve otomasyon becerileri yer alıyor.

Yaşam Döngüsü Odaklı Yeni İş Ortağı Programı Teşvikleri: Yeni LifecycleIncentives programı, müşterilerinin yazılım etkinleştirme ve kullanma süreçlerini başarıyla yürüten ve mevcut sözleşmelerin kapsamını genişleten iş ortaklarını ödüllendiriyor. Daha fazla Cisco DNA Center kullanım senaryosunu hayata geçiren iş ortakları için de yeni bir ödül belirledik: Yeni Accelerator ikramiyesi. Cisco tüm yaşam döngüsünü kapsayan ve iş ortaklarının kârlarını yükselten yeni program ve teşvikleriyle sektöre öncülük ediyor.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
21°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@