banner143

banner27

banner157

banner31

banner153

Maxion İnci Jant Grubu, OSD “Tedarik Sanayi Sürdürülebilirliğe Katkı Ödülü”nün sahibi oldu

Maxion Jantaş, sürdürülebilirlik çalışmalarıyla Otomotiv Sanayii Derneği tarafından “Tedarik Sanayi Sürdürülebilirliğe Katkı Ödülü”ne layık görüldü.

Endüstri Güncel 20.03.2023, 11:45 Melike Kaya Bayram
14
Maxion İnci Jant Grubu, OSD “Tedarik Sanayi Sürdürülebilirliğe Katkı Ödülü”nün sahibi oldu

Türkiye otomotiv sektörünün çatı kuruluşu olan Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), sürdürülebilirlik konusunda üstlendiği öncü rolü ile üretimlerinin her kademesinde “çevre ve sürdürülebilirliği” odağına alan sanayi tesislerini ödüllendirdi. 16 Mart’ta düzenlenen ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu.

Sürdürülebilir bir gelecek için sorumlu ve duyarlı yaklaşımlarla etkin projeler tasarlayarak aksiyona dönüştüren Maxion İnci Jant Grubu’nun ticari araç sac jant üreten şirketi Maxion Jantaş, 2022 yılında “Nitelikli Eğitim”, “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği”, “Sorumlu Üretim ve Tüketim” ve “Erişilebilir Enerji” kapsamındaki projeleri ile Otomotiv Sanayii Derneği Yönetim Kurulu tarafından “Tedarik Sanayii Sürdürülebilirliğe Katkı Ödülü”ne layık görüldü.

Ödülle ilgili duyduğu memnuniyeti dile getiren Maxion İnci A.Ş. ve MaxionJantaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim yaptığı açıklamada şunları söyledi:“Maxion İnci Jant Grubu olarak bu zorlu günlerde hem ülkemize hem sektörümüze katkı sağlamaya devam ediyor ve başarılı iş sonuçlarına imza atıyoruz. Biz tam 55 senedir jant üretiyoruz. Ürettiğimiz 40 milyondan fazla ağır vasıta jantı ve binek grubuyla birlikte 150 milyondan fazla jant, 5 kıtada başarıyla dönüyor. Maxion İnci Jant Grubu olarak tüm faaliyetlerimizde gelecek nesillere karşı sorumlulukla hareket ediyoruz.Bu çabalarımızın prestijli ödüllerle onurlandırılması bizim için büyük bir gurur kaynağı. Takdirleri ile bizi motive eden OSD üyelerine ve yönetimine gönülden teşekkürlerimi sunuyorum ve bu başarılarımızdaen büyük gücümüz olan çalışma arkadaşlarımı da ayrıca kutluyorum.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@