Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner149

banner138

banner143

banner150

banner31

banner141

banner151

Sigortaburda.com Online Sigorta Acentesi
Sigortaburda.com Online Sigorta Acentesi
Sektör Bilişim & Teknoloji
İl / İlçe İstanbul / Maltepe
Web Sitesi www.sigortaburda.com
Telefon 0 216 305 97 49

İltay Sigorta, 1987 yılından bugüne sigortacılık hizmeti sunmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne sigorta hizmetleri sunarken aynı zamanda doğru bilgiyi sunarak müşterilerinin gerçek ihtiyaçlarını belirleyerek doğru poliçeyi sunmayı öncelikli hedef olarak belirledik.

Müşterilerimize verdiğimiz güven, empati kurma, etik değerlere bağlılık ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeyen acentemiz, yeni müşterileri ile her yıl daha da büyümektedir.

Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Axa Hayat Emeklilik, Sompo Japan Sigorta firmalarının tam yetkili acenteliğini yapan İltay Sigorta kasko, trafik, deprem, konut, kaza, seyahat, işyeri başlıklarında çeşitli sigort poliçesi sunabilmektedir.

Sigortaburda.com, 2021 yılı itibarı ile yayına aldığımız, online sigorta acentası portalımızdır. Portalımız sigort poliçelerimizi inceleyebilir, teklif talebinde bulunabilir, sigorta sektörü ile ilgili güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Adres: En uygun kasko, trafik ve sağlık sigortası teklifi ve kişiye özel teminatları belirlemek için online sigorta acentesi sigortaburda.com uzmanları sizi bekliyor.

Bunlara Göz Atabilirsiniz

ESİT Elektronik Sistemler ESİT Elektronik Sistemler

Bilişim & Teknoloji / İstanbul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@