banner174

banner170

banner171

banner157

Astor Enerji’ den Sosyal Sorumluluğa Yenilikçi Yaklaşım

Astor Enerji A.Ş., topluma katkı sağlama misyonu doğrultusunda sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Enerji 26.04.2024, 17:15 Melike Kaya Bayram
301
Astor Enerji’ den Sosyal Sorumluluğa Yenilikçi Yaklaşım

Etkinliğe; Bakım evinin müdürü, öğretmenler, Astor Enerji A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürü Aleyna Geçgel, Kurumsal İletişim Departmanı çalışanları ve öğrenciler katılım sağladı. Etkinlik kapsamında öğrencilere hediyeler dağıtılırken, önümüzdeki aylarda da benzer sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceği belirtildi.

“TOPLUMUN FARKLI KESİMLERİNDE POZİTİF ETKİLER YARATMAYI HEDEFLİYORUZ”

Astor Enerji A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürü Aleyna Geçgel, önümüzdeki ay planlanan köy okulu ve huzur evi projeleriyle de toplumsal fayda odaklı çalışmalarını sürdüreceklerini vurgulayarak; “Biz Astor Enerji olarak sadece enerji sektöründe değil, topluma ve çevreye karşı da sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Engelsiz Yaşam Gündüz Bakım Evi öğrencileri için düzenlediğimiz bu etkinlik, onların hayatlarına biraz olsun renk katmak ve onlara güzel anılar biriktirmeleri için bir fırsat sunmak amacıyla gerçekleşti. Bu tür etkinliklerin devamlılığını sağlamak, kurum olarak sosyal sorumluluklarımızı yerine getirme konusundaki kararlılığımızı göstermek adına önemli. Şirket olarak, topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmenin önemini biliyoruz. Yeni projelerimizle, toplumun farklı kesimlerine dokunarak pozitif etkiler yaratmayı amaçlıyoruz. Köy okulu desteği ve huzur evi ziyareti projelerimizle, eğitim ve yaşlılık alanlarında da topluma katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu projelerin başarılı bir şekilde hayata geçmesini ve toplumumuz için faydalı olmasını umuyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@