banner24

banner170

banner171

banner31

AgeSA, EyeBrand Ödülü’nün Sahibi Oldu

AgeSA görme engelli müşterilerine engelsiz sigortacılık deneyimi yaşatmak için hayata geçirdiği sesli simülasyon teknolojisiyle “EyeBrand” ödülünün sahibi oldu.

Güncel 14.05.2024, 10:45 14.05.2024, 10:34 Melike Kaya Bayram
193
AgeSA, EyeBrand Ödülü’nün Sahibi Oldu

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider kuruluşlarından AgeSA, görme engelli müşterilerine engelsiz sigortacılık deneyimi yaşatmak için hayata geçirdiği sesli simülasyon teknolojisiyle “EyeBrand” ödülünün sahibi oldu. AgeSA, görme engelli müşterilerinin dijital kanalları kullanarak tüm sigortacılık işlemlerini yardıma ihtiyaç duymadan kendi başlarına gerçekleştirebilmelerine imkan sunan sesli simulasyon teknolojisiyle tüm müşterileri için ürün ve hizmetlere ulaşımı kolaylaştırıyor. AgeSA Mobil’in yanı sıra AgeSA internet sitesinden de sunulan sesli simülasyon uygulaması Şubat ayı itibarıyla aylık ortalama 5 bin kullanıcıya ulaşıyor. Ayrıca platforma tanımlanan toplam 104 adet simulasyon da 2023 yılı boyunca toplamda 180 bin tıklanma sayısına ulaştı.

Engelsiz Sigortacılık Deneyimi Yaşatıyoruz

Engelliler Haftası’nın kutlandığı bu günlerde EyeBrand Ödülü’ne layık görülmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen AgeSA Pazarlama ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı Roşan Dilek, “Tüm müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, ulaşılabilir olmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Amacımız tüm müşterilerimize ‘İyi ki’ dedirtebilmek. BlindLook iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz sesli simülasyon teknolojisi ile görme engelli müşterilerimiz AgeSA Mobil’de yer alan sesli yönlendirme hizmetiyle, tüm sigortacılık işlemlerini yardıma ihtiyaç duymadan, kendileri gerçekleştirebiliyor. Kullanımı her gün artan bu hizmetimize ek olarak, sektörde bir ilke imza atarak işitme engelli müşterilerimiz için de görüntülü görüşme hizmetini başlattık. AgeSA Mobil üzerinden sunduğumuz görüntülü görüşme özelliği sayesinde işitme engelli müşterilerimiz de tüm sigortacılık işlemlerini gerçekleştirip öneri, talep ve şikayetlerini işaret dili yoluyla kolayca aktarabiliyor. Şubat ayı itibarıyla 250 işitme engelli müşterimiz işaret dili kullanarak görüntülü görüşme hizmetinden faydalandı. Müşterilerimizle temas ettiğimiz her bir adımda ve hizmet kanalında kapsayıcılığı ve erişilebilirliği geliştirmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Engelliler haftasını kutluyor, toplumumuzun her kesiminde hassasiyetin artmasını temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@