banner143

banner170

banner164

banner157

banner26

banner165

AgeSA, Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri’nde Dört Kategoride Birincilik Aldı

İMİ Conferences tarafından düzenlenen 16. Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri’nin bu yılki kazananları açıklandı.

Ekonomi 21.12.2023, 17:30 21.12.2023, 17:18 Melike Kaya Bayram
2
AgeSA, Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri’nde Dört Kategoride Birincilik Aldı

İMİ Conferences tarafından düzenlenen 16. Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri’nin bu yılki kazananları açıklandı. Müşteri odaklı yaklaşımı tüm çalışmalarında temel bir kültür haline getiren ve müşterilerinin, tüm çalışmalarının ana odağında olmasını sağlayan AgeSA, Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri’nde 4 dalda birinciliğe layık görüldü.

AgeSA’nın müşterilerinin bilgi ve işlem taleplerini ilk kontakta, tek ekran üzerinden karşılayan, proaktif sunum yapan ve önerilerde bulunan Yeni Nesil Çağrı Merkezi projesi ile Speech Analytics teknolojisini kullanarak müşteri deneyimini iyileştirmeyi, çalışan motivasyonunu artırmayı, insana ve doğaya katkı sunmayı amaçlayan inovatif projeleri, AgeSA’ya Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri “En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde birincilik ödülü getirdi.

AgeSA’nın hizmet verdiği tüm kanallarda müşterinin ihtiyaçlarını doğru tespit eden ve müşterinin başladığı herhangi bir süreci başka kanallar üzerinden de tamamlamasını sağlayan yenilikçi uygulamaları, inovatif projeleri, gerçekleştirdiği analizler sonucunda hayata geçirilen aksiyonlar ve müşterileri odağına alan iş yapış kültürü ise “En İyi Müşteri Deneyimi” kategorisinde birincilik ödülünü kazandırdı.

Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası işlemlerini tek uygulamada toplayan AgeSA Mobil ise “En İyi Dijital Çözüm” kategorisinde AgeSA’ya birinciliği getirdi. Sektörün en gelişmiş, yenilikçi ve müşteri odaklı mobil uygulaması AgeSA Mobil, sigortalıların birikimlerini izleyebilmesi, poliçe ve teminat detaylarını kolayca yönetebilmesini ve finansal işlemlerin tek çatı altında yapılabilmesini sağlıyor.

AgeSA’nın, ATOS ile devam eden 10 yıllık iş birliğinde, hayata geçirdiği müşteri hizmetleri projelerindeki sürdürülebilir başarısı ise “En İyi Dış Kaynak Ortaklığı” kategorisinde AgeSA’ya birincilik kazandırdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@