banner174

banner72

banner171

banner31

Aslı Yeni Konseptiyle Perakende Günleri’nde

Yenilenen konseptiyle ve menüsüne eklediği geniş yemek ve içecek alternatifleri ile servisini zenginleştiren Aslı, Perakende Günleri'nde yerini alıyor.

Güncel 30.05.2023, 15:00 Melike Kaya Bayram
41
Aslı Yeni Konseptiyle Perakende Günleri’nde

2021 yılında Eksim Holding Gıda Grubu bünyesine katılan, yılların birikimi ve tecrübesiyle müşterilerine özel lezzetler sunan Aslı, perakende ve dijital ticaretin en büyük buluşması olan Perakende Günleri'ne katılıyor. 31 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasını kapsayan etkinlikte, yenilenen yüzü ve zenginleşen mutfağıyla çıtayı daha da yükselten Aslı standında, birbirinden nefis lezzetler ve bayilik fırsatları ziyaretçileri bekliyor.

Yeni konsept büyük ilgi gördü

Aslı Genel Müdürü Salih Usta yaptığı değerlendirmede yenilenen konseptlerinin ve zenginleşen menülerinin büyük beğeni aldığını belirterek, "Aslı olarak börek çeşitleri başta olmak üzere, şerbetli tatlılar, mantı, zeytinyağlılar, kek, sokak simidi, kurabiye ve sütlü tatlılar gibi geleneksel Türk lezzetlerinden dünya lezzetlerine uzanan geniş bir yelpazede 300’den fazla ürün sunuyoruz. Aslı’nın yeni konseptinin gördüğü bu ilgi, gıda sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan Perakende Günleri etkinliğinde de sürecek.” ifadelerini kullandı.

Usta, Aslı’nın Türkiye’deki şube yapılanmasına da değinerek, “36'sı franchise olmak üzere toplam 42 şubemizle ziyaretçilerimizi ağırlamaya devam ediyoruz. 2022 yılında başladığımız mağazalarımızın konseptinin dönüşüm süreci tüm hızıyla devam ederken diğer yandan franchise almak isteyen yatırımcılarla görüşmelerimizi sürdürüyoruz.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@