banner143

banner72

banner164

banner157

banner26

banner165

Borusanlılar’dan Cumhuriyetin 100. Yılında Anıtkabir’e Anlamlı Ziyaret

Borusan, "Bu Sevda İlelebet" sloganıyla Cumhuriyet'in 100. yılına özel bir ziyaret gerçekleştirdi.

Güncel 24.10.2023, 10:45 Melike Kaya Bayram
9
Borusanlılar’dan Cumhuriyetin 100. Yılında Anıtkabir’e Anlamlı Ziyaret

Borusan Grubu, Cumhuriyet'in 100. yılında, "Bu Sevda İlelebet" mottosuyla çalışanları, yakınları ve aileleri ile Anıtkabir'e özel bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyaret, Borusan’ın Cumhuriyet'i daha da ileriye taşıma taahhüdünü temsil ederken Borusanlılar Atatürk’ün mirasına olan derin saygılarını ve bağlılıklarını bir kez daha dile getirdi.

Borusan Grup CEO'su Erkan Kafadar, Anıtkabir Özel Defteri'ne Cumhuriyet'in geleceğine dair umutlarını ve taahhütlerini paylaşırken "100. yılını kutladığımız Cumhuriyetimizin nasıl zorluklarla mücadele ile yılmazlığınızla ve liderliğinizle kurulduğunun takdiriyle sonsuz teşekkürlerimizi sunmak için Borusan Grubu olarak buradayız. Tüm Borusanlılar olarak mirasınıza olan derin saygımızı ve bağlılığımızı bir kez daha huzurlarınızda ifade etmek istiyoruz. Türk milletine bağımsızlık ve özgürlük umudu verdiniz; bu ülkeyi çağdaş bir cumhuriyete dönüştürdünüz. Bugün, bu büyük mirası korumak ve daha da ileriye taşımak cumhuriyet kazanımlarından biri olan Borusan’ın da en kutsal görevidir. Cumhuriyet çocuğu Borusan olarak sadece Türkiye’yi değil, dünyayı etkileyen bir lider olan sizden ilham alıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlarken ülkemizi bilim, teknoloji, eğitim, kültür ve sanat alanlarında öncü konuma getirerek uluslararası arenada daha da yükseklere taşımak için çalışmaya devam edeceğiz. Birlik, beraberlik ve dayanışmayla Türkiye Cumhuriyeti'ni daha da büyük bir başarı hikayesi haline getireceğimize olan inancımızı yineliyoruz” cümlelerine yer verdi.

Cumhuriyetin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anmak ve Cumhuriyete olan bağlılıklarını göstermek amacıyla gerçekleştirilen ziyarete Borusan Grup CEO’su Erkan Kafadar liderliğinde Grup üst yönetimiyle birlikte Borusan çalışanları, yakınları ve aileleri katıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@