banner24

banner72

banner171

banner26

Defacto’nun Alternatif Ödeme Yöntemleri İle ‘İstediğin Gibi Öde’

Türkiye’nin global moda markası DeFacto, birbirinden farklı ödeme yöntemleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Güncel 20.11.2023, 15:45 20.11.2023, 15:39 Melike Kaya Bayram
18
Defacto’nun Alternatif Ödeme Yöntemleri İle ‘İstediğin Gibi Öde’

Sunduğu yenilikler ile moda ve perakende sektörüne öncülük eden DeFacto, müşterilerine kolay, pratik ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak için çalışmalarına devam ediyor. DeFacto’nun birbirinden cazip ödeme yöntemleri, alışveriş severlere istediği gibi ödeme seçeneği sunuyor.

DeFacto, kredi kartına ihtiyaç duyulmadan değişen taksit seçenekleri ile alışveriş yaptıkça kazandıran Şimdi Al Sonra Öde Yöntemi, kişinin kendi limitlerini belirleyip ödemesini bir sonraki aya erteleyerek bütçesine göre taksitlendirebileceği ZİP Ödeme Yöntemi, Turkcell’li olan veya olmayan herkesin kredi kartı veya bankaya ihtiyaç duymadan kullanabildiği Paycell üzerinden 36 aya varan taksitlerle alışveriş yapma imkanı sunan Turkcell Ödeme Yöntemi, kredi kartı limitinizi etkilemeden alışverişinizi 1 ay sonra taksitlendirmeye başlayan HASO (Hemen Al Sonra Öde) Yöntemi ile müşterilerine bütçesine en uygun ödeme yöntemini seçerek ihtiyaçlarını ertelemeden alışveriş yapmak imkanı sağlıyor.

Değişen alışveriş alışkanlıkları ile ödeme yöntemlerinde de müşterilerinin tercihine uygun seçenekler sunan DeFacto, müşteri odaklı yaklaşımı ile çalışmalarını sürdürüyor. DeFacto’nun ödeme sistemlerindeki geniş yelpazesi, müşterilerin alışveriş keyfini kesintisiz hale getirirken sektörde de fark yaratıyor. DeFacto, alternatif ödeme yöntemlerine ek olarak müşterilerinin alışveriş keyfini artırmak için dönemsel kampanyalarda sunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@