banner143

banner170

banner164

banner157

banner31

banner165

ETi Sarı Bisiklet Hareketli Yaşam Seminerleri’nin Son Durağı Diyarbakır Oldu

ETi Sarı Bisiklet, Güvenli Bisiklet Sürüş Eğitimi ve Hareketli Yaşam Seminerleri’ni tüm Türkiye genelinde genişletmeye devam ediyor.

Güncel 19.12.2023, 15:30 Melike Kaya Bayram
6
ETi Sarı Bisiklet Hareketli Yaşam Seminerleri’nin Son Durağı Diyarbakır Oldu

Sağlık için hareket, hareket için bisiklet” mottosuyla hareketsizliğin sağlık üzerindeki olumsuz etkilerine karşı gündelik hayatta bisiklete binmeyi bir yaşam biçimine dönüştürmeyi amaçlayan ETi Sarı Bisiklet, 10’uncu yılında da etki alanını genişletmeye devam ediyor. Bu bağlamda Türkiye’nin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projelerinden biri olan ETi Sarı Bisiklet’in, kısa bir süre önce Gaziantep ve Şanlıurfa’da gerçekleştirdiği Güvenli Sürüş Eğitimi ve Hareketli Yaşam Seminerleri’nin son durağı ise Diyarbakır oldu. Bisikletin ve hareket etmenin faydalarını teorik ve uygulamalı eğitimlerle aktaran ETi Sarı Bisiklet, bu seminer ve eğitimlerle Diyarbakırlı minik bisiklet sürücülerine, gündelik yaşamda hareket alışkanlıklarını nasıl kazanabilecekleri ve hareket etmenin en eğlenceli yollarından biri olan bisikleti güvenli biçimde sürmenin yollarını uygulamalı olarak anlatmış oldu.

Seminer ve eğitimlerde Diyarbakırlı kimi çocuklar hayatlarında ilk defa bisiklete binmenin heyecanını yaşarken; bisiklet kullanmayı bilen minik sürücülere de trafikte bisiklet kullanımı ve farkındalığı kazandırıldı. ETi Sarı Bisiklet’in Güvenli Sürüş Eğitimi ve Hareketli Yaşam Seminerleri etkinliği Diyarbakır’daki eğitmen ve velilerden de tam not alırken, küçük bisiklet sürücülerinin seminerlerdeki mutluluğu ve heyecanı görülmeye değerdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@